Permainų ledas Jiezno PSPC pajudėjo

P1190006

kvitrina.com

Jiezno PSPC direktoriaus Povilo Rimkaus pastangos renovuoti įstaigos pastatus pagaliau davė rezultatus. Jau gauta 100 tūkst. eurų parama investicijų projekto „VšĮ Jiezno PSPC funkcinė veiklos plėtra ir infrastruktūros tobulinimas bei jos naudojimo optimizavimas“ įgyvendinimui. Iš viso šiam projektui numatoma skirti per 800 tūkst. eurų.

Pirmajame projekto įgyvendinimo etape už gautą dalį lėšų numatoma padengti dokumentacijos rengimo išlaidas bei pradėti statybinius darbus poliklinikos antrajame aukšte.

Prieš kelerius metus ėmęs vadovauti Jiezno PSPC gydytojas P. Rimkus išsikėlė sau ir kolektyvui užduotį pasiekti, kad tarybinius laikus menantis pastatas būtų pritaikytas ambulatorijos reikmėms, o slaugos skyrius perkeltas į renovuotas patalpas. Nors teko įveikti nemažai kliūčių, ilgai minti valdžios slenksčius, atkaklusis poliklinikos vadovas savo tikslą pasiekė. Jis tikisi, jog per kelerius metus pavyks įgyvendinti renovacijos projektą, o kartu pasiūlyti jiezniečiams dar daugiau jiems reikalingų medicininių paslaugų.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Vaidas

    Tikrai geros naujienos, šaunuolis ponas P. Rimkus palaikau tokią iniciatyvą ir darbus. Dėkoju ir linkiu, kad viskas eitūsi kaip per sviestą.