Parodytas pasitikėjimas įpareigoja

Prieš 100 dienų, birželio mėnesio Tarybos posėdžio metu, Prienų rajono savivaldybės meru išrinktas Lietuvos socialdemokratų partijos atstovas  Vytas Bujanauskas.
Prieš balsavimą kandidatas teigė suvokiantis, kokia įtempta politinė situacija (atstatydintas buvęs meras Juozas Krikštolaitis) ir kokios atsakingos mero pareigos, tačiau tvirtino priimantis šį iššūkį, gerbiantis sprendimą iškelti jo kandidatūrą ir tikisi Tarybos narių palaikymo. Tačiau parodytas pasitikėjimas nustebino net patį kandidatą – už Vyto Bujanausko kandidatūrą balsavo 25 (iš 25) Tarybos nariai.
Visuomenėje įsigalėjusį stereotipą, kad valdžios atstovai tik mėgaujasi „šilta vietele“, griauna įtempta mero darbotvarkė ir darbų gausa. Išrinktas meru Vytas Bujanauskas vadovaujasi požiūriu, jog sprendžiant opiausias rajono problemas būtina ieškoti įvairiausių jų sprendimo būdų, o kiekvienas sprendimas turi būti kruopščiai išanalizuotas ir pasvertas. Pasak mero, problemas būtina spręsti, net jei ir tenka priimti nepopuliarius sprendimus. Deja, kai kurios problemos savivaldybėje yra įsisenėjusios ir joms išspręsti nepakanka nei laiko, nei galimybių. Tiesa, net ir sudėtingiausioje situacijoje yra išeitis, tereikia noro.
Meras džiaugiasi suformuota savo komanda, kuri, tikisi, dirbs sistemingai, kryptingai, atsižvelgdama į rajono gyventojų poreikius. O pats taip pat stengiasi nenuvilti rinkėjų, politinių partnerių, žmonių, parodžiusių pasitikėjimą juo ir kaip politiku, ir kaip žmogumi.
Lygiai prieš šimtą dienų Savivaldybės administracijos direktoriumi pradėjo dirbti ir Algis Marcinkevičius. Tiesa, šias pareigas jis jau ėjo paskutinius devynis praėjusios kadencijos mėnesius, todėl, be naujai išsikeltų uždavinių, yra ir tęstinių, pradėtų, bet neužbaigtų darbų.

Prienų rajono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite