Palaikykime Birštono krašto talentus

Gerai, kai gabų muzikai, dainai, piešimui ar sportui vaiką pastebi tėvai, kad pasirūpina tolesniu jo tobulėjimu. Tam visos sąlygos yra Birštone – sporto centras tvirtiems, lankstiems ir greitiems, meno mokykla – balsingiems, nagingiems ir kitais talentais apdovanotiems vaikams. Džiugu, kad mažieji birštoniečiai, padedami atsidavusių pedagogų, ne tik džiugina savo pasiekimais artimuosius ir pažįstamuosius, bet ir garsina savo kraštą.

Kornelijus Kolpakovas, ryžtingas ir savo jėgomis pasitikintis vaikinukas, metė iššūkį visos Lietuvos talentingiems vaikams ir parodė savo balso grožį konkurse „Vunderkindai.lt“. Čia jis atliko jausmingą dainą apie mylimą, bet paiką gražuolę Lizetę ir jau sulaukė daugiau kaip 300 palaikančiųjų balsų. O jų per daug tikrai nebus, ypač jeigu norime, kad šis talentingas vaikinukas patektų į tolesnius konkurso etapus. Tad, kiekvienas, „sergantis“ už savo krašto garbę, gali atiduoti savo balsą už Kornelijų.

Ne mažiau, o gal net ir daugiau drąsos bei mūsų visų palaikymo reikia ir mažajai Elzei Bisikirskaitei, šį šeštadienį, vasario 25-ąją, dainuosiančiai Lietuvos vaikų ir moksleivių dainų TV konkurse „Dainų dainelė 2012“. Penkerių metų birštonietė, džiuginanti meno mokyklos mokytojus neabejotinu talentu, nusipelnė, kad ne tik stebėtume jos pasirodymą, bet ir palaikytume ją balsuodami – juk ši mažylė garsina savo gimtinę ir parodo, kokie puikūs žmonės čia gyvena.

Kornelijus ir Elzė – Birštono krašto turtas ir garbė, o jų pavyzdžiu seka ir daugiau meno mokyklos auklėtinių, ateityje tikrai skinsiančių laurus įvairiuose šalies konkursuose.

Taip pat skaitykite