Pajudėjo kelių rekonstravimo ledai?

unnamedVakar, balandžio 28 dieną, Prienų r. savivaldybėje vyko pasitarimas su Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos atstovais dėl valstybinio krašto kelio Nr. 130 Kaunas–Prienai–Alytus rekonstravimo. Buvo pateikti specialiojo plano priešprojektiniai pasiūlymai. Prienų r. planuojamos 4 žiedinės sankryžos ties Išlaužu, Purvininkais, Bačkininkais ir Pociūnais. Taip pat suplanuota padaryti tunelius transporto priemonėms, dviračiams ir pėstiesiems ties Šaltupio, Bačkininkų ir Strielčių kaimais. Planuojamas kelias turėtų būti trijų juostų (2+1) ir jungtis su aplink esančiais keliais.

Krašto kelias 130

Krašto kelias Nr. 130

 

Tą pačią dieną UAB „Kelprojektas“ pristatė ir valstybinės reikšmės magistralinio kelio A16 Vilnius–Prienai–Marijampolė pirminius priešprojektinius pasiūlymus. Šis kelias bus rekonstruojamas trimis etapais: pirmasis – nuo Prienų miesto ribos iki tilto, antrasis – Prienų miesto Vytauto ir F. Martišiaus gatvės (nuo tilto) iki viaduko, trečiasis – viaduko (valstybinio krašto kelio Nr. 130) rekonstrukcija.
Susitikimuose dalyvavo Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, vicemeras A. Marcinkevičius, administracijos direktorius E. Visockas, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja, vyriausioji architektė D. Joneliūnienė, Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyriausiasis specialistas J. Šiugždinis, mero patarėja J. Zailskienė. Meras išsakė pageidavimus, kad projektai turi atitikti Prienų r. savivaldybės gyventojų poreikius, būtų viešinami ir derinami su savivaldybės specialistais ir visuomene.

Taip pat skaitykite

2 komentarai