Norinčiųjų tapti merais ir Tarybos nariais eilė ilgėja

IMGP4699Atrodo, jog visos politinės jėgos, kurios buvo paskelbusios apie dalyvavimą savivaldos rinkimuose, laikosi savo pažadų. Štai, sausio 6 d. Prienų rajono savivaldybės rinkimų komisijai pareiškinius dokumentus įteikė socialdemokratai (LSDP Prienų skyrius) ir liberalai (LLS liberalai), vedami atitinkamai Alvydo Vaicekausko ir Algio Marcinkevičiaus.

Socialdemokratai rinkimų komisijai pateikė 44 kandidatų sąrašą, o liberalai – 33. Abiejų partijų lyderiai kovos ir dėl mero posto. Sąrašų viršuje gerai žinomi rajone žmonės. Liberalų pirmasis penketukas atrodo taip: A. Marcinkevičius, A. Kederys, S. Narūnas, V. Šiupšinskas, A. Ivanauskas.

Socialdemokratų penketuke ir vienas naujas veidas – Aleksas Banišauskas, kuris įrašytas antruoju numeriu. Po jo rikiuojasi V. Bujanauskas, A. Bajorienė ir A. Šidlauskas.

Pagal portalo kvitrina.com turimą informaciją, sausio 7 d. dokumentus rinkimų komisijai pateikė ir „Valstiečių ir žaliųjų sąjunga“.

Primename, jog pareiškinius dokumentus partijos ir visuomeniniai komitetai privalo priduoti iki sausio 15 d. 17 val. Lapus su rinkėjų, kurie palaiko kurią nors politinę jėgą, parašais reikia pristatyti rinkimų komisijai ne vėliau sausio 20 d.

 Vacys Staknys

Taip pat skaitykite