Netekome sporto entuziasto Viliaus Pranckevičiaus

viliusEidamas 66 metus mirė žinomas mūsų krašte sporto entuziastas Vilius Pranckevičius. Po kelių savaičių (liepos 10 d.) jis būtų šventęs savo gimtadienį.

Viliaus aistra buvo tinklinis, vėliau jis dažnai buvo matomas badmintono ir petankės aikštynuose.

Visai nesenai, švenčiant kurorto dienas, V. Pranckevičius dalyvavo organizuojant tinklinio turnyrą ir kartu su kitais veteranais pagerbė tinklinio pradininką mūsų krašte Juozą Vyšniauską, kurio vadovaujama komanda 1964 m. iškovojo šalies moksleivių žaidynių bronzos apdovanojimus. Toje bronzinėje komandoje žaidė ir Vilius.

Vilius žaidė ir gerai žinomoje Birštono futbolo komandoje. Tais metais komanda dar vadinosi „Tulpė“, vėliau „Versmė“. V. Pranckevičius gynė komandos vartus.

Užjaučiame gimines ir artimuosius, netekus mylimo žmogaus.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. Roma

    Nuoširdžiai liūdime kartu su Viliaus šeima, bičiuliais, sporto mėgėjais, netekus tėvo, puikaus sporto pedagogo, mylinčio visus, kurie siekia judėti, kurie sveikatos semiasi sportuodami. Esame dėkingi tau, Viliau, nes tavo vedamos badmintono treniruotės buvo mums atgaiva po darbo įtampos ir sveikatos šaltinis.
    Labai staigi netektis visada yra itin skaudi. Viliamėss, jog amžinybėje Vilius ramiai ilsisis po gyvenimo audrų ir žvelgia į mus, tęsiančius tą gerą darbą, kurį su juo pradėjome. Tik tai ir ramina šiomis dienonis, patiriant netekties skausmą. Amžiną jam atilsį duok Viešpatie.

  2. Vitas Rymantas Sidaravičius

    Badmintono klubo „Svajonė“ žaidėjai ir vadovas liūdi netekus Viliaus Pranckevičiaus,nuoširdi užuojauta giminėms ir artimiesiems.