„Nemuno“ futbolininkai po pertraukos įsivažiavo ir įmušė net 9 įvarčius

Al;varas Zagurskas įmušė 3 įvarčius

Gegužės 1 d. Prienų „Nemuno“ futbolininkai savo aikštėje žaidė KAFF III lygos rungtynes su Raseinių „Danspin-KKSC“ komanda. Pažiūrėti mačo susirinkę sirgaliai buvo pamaloninti gražiu reginiu, nes buvo įmušti net 9 įvarčiai, o jų autoriais tapo „Nemuno“ komandos žaidėjai.

Tiesa, nors pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai ir kontroliavo rungtynių eigą, bet visi bandymai pasiekti rezultatą buvo nesėkmingi. Tik kėliniui įpusėjus komandos saugas Darius Urbelionis nuginklavo varžovų vartininką (1:0). Po penkių minučių įvartį pelnė Aurimas Dapkus (2:0). Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

Po pertraukos situacija pasikeitė kardinaliai. Prienų komanda užspaudė varžovus jų aikštės pusėje ir labai greitai pasipylė įvarčiai. Alvaras Zagurskas pelnė trečią įvartį, Darius Urbelionis pridėjo dar vieną (4:0). Po kelių minučių Alvaras vėl atsidūrė atakos smaigalyje ir varžovų vartininkas turėjo išimti iš tinklo dar vieną praleistą kamuolį (5:0).

Varžovai buvo pasimetė, o į jų vartus krito įvartis po įvarčio. Ūdrys Žalys padidino komandos pranašumą iki 6 įvarčių. Antrąjį savo įvartį pelnė Aurimas Dapkus (7:0). Kėlinio pabaigoje pasižymėjo ir varžovų gynybą „kankinęs“ Kajus Rukas (8:0), o tašką rungtynėse padėjo trečiąjį savo įvartį įmušęs Alvaras Zagurskas (9:0).

Reikia pripažinti, jog Raseinių komandos jaunimas neatlaikė įtampos ir aikštelės šeimininkų spaudimo. „Nemuno“ vartininkui buvo poilsio rungtynės.