„MKML-Mantinga“ Vaikų lygos Birštono etape – Birštono SC komandos pergalė ir pralaimėjimas

IMGP5806

Lapkričio 20 d. pirmą kartą „MKML-Mantinga“ Vaikų (2013 m. ir jaun.) lygos turas, kuriame dalyvavo Kauno, Marijampolės, Vilkaviškio, Vilniaus ir Birštono komandos, vyko Birštone.

Aikštelės šeimininkus atėjo palaikyti nemažas būrys sirgalių. Aurimo Liuizos auklėtiniai abejose rungtynėse parodė charakterį. Deja, jei pirmosiose rungtynėse su NKA Kaunas komanda Birštono SC krepšininkai galingai spurtavo ir laimėjo rezultatu 34:22, tai dvikovoje su Vilkaviškio „Perlu“ reikėjo pripažinti varžovų pranašumą (44:46). Tiesa, Birštono krepšininkams po prastai sužaisto pirmojo kėlinio (3:15) pavyko grįžti į žaidimą. Trečiojo kėlinio viduryje aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą, bet jos išlaikyti iki rungtynių pabaigos nepavyko ir pagrindinis laikas baigėsi taikiai. Dramatiškai vyko ir pratęsimas, kuriame sėkmė lydėjo svečius iš Vilkaviškio (44:46).