„Milastos“ krepšininkai patikėjo savimi ir parklupdė vienus iš čempionato lyderių

IMGP2699

Ketvirto kėlinio pradžia (55:53). Dominykas Jurgelionis pataiko du tritaškius iš eilės, Kasparas Mikalajūnas prideda dar vieną ir Birštono „Milastos“ krepšininkai iškart įgyja 9 taškų persvarą rungtynėse prieš vienus RKL „B“ diviziono lyderių – Ignalinos „Vilkakalnis“ komandą (64:55).

Būtent ši rungtynių atkarpa ir tapo lemiamu momentu, perimant iniciatyvą į savo rankas. Nors svečiai bandė pakeisti rungtynių eigą (64:60), bet jiems nepavyko ir Birštono komanda laimėjo rungtynes rezultatu 73:66.

20 taškų į Ignalinos komandos krepšį įmetė Kasparas Mikalajūnas, kuris tapo tikru lyderiu. Kaip visada, rezultatyvūs buvo Vytautas Jakubaitis (11) ir Eivydas Aleksa (16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių). Pasak komandos stratego Aurimo Liuizos, visi žaidėjai išėję į aikštę atidavė visas jėgas ir prisidėjo prie pergalės. „Daug kalbėjomės, jog turime vėl patikėti savo jėgomis ir kovoti. Būtina pamiršti pralaimėjimus ir susitelkti rungtynėms. Planas pavyko ir tai geras ženklas“, – po rungtynių kalbėjo komandos treneris Aurimas Liuiza.

Buvo smagu stebėti, kaip komandos sirgaliai palaikė komandą ir džiaugėsi pergale. Birštono komanda jau turi ir savo ypatingus gerbėjus, kurie palaiko žaidėjus šūkiais ir būgno ritmais.

Rungtynių pradžia nebuvo itin sėkminga. Svečiai iš karto  įgijo 6 taškų persvarą (2:8, 5:11), bet aikštelės šeimininkai panaikino atsilikimą (16:16). Visgi po pirmojo kėlinio pirmavo „Vilkakalnio“ komanda (18:19).

Antrojo kėlinio pradžioje „Milastos“ krepšininkai galingai spurtavo (13:4) ir išsiveržė į priekį (31:23). Deja, išlaikyti pranašumo nepavyko ir kėlinio pabaigoje svečiai jau turėjo vieno taško persvarą (38:39).  Vytautas Jakubaitis kėlinio pabaigoje įsūdė tritaškį ir Birštono komanda po trijų kėlinių turėjo 2 taškų persvarą (41:39).

Trečiojo kėlinio pradžioje pasikartojo pirmojo scenarijus. „Vilkakalnio“ krepšininkai išsiveržė į priekį (41:46, 43:48). Bet Aurimo Liuizos auklėtiniai labai greitai panaikino taškų deficitą (48:48). Per likusį trečiojo kėlinio laiką pirmavo tai viena, tai kita komanda. Visgi, kėlinio pabaiga buvo sėkmingesnė aikštelės šeimininkams (55:53).

Ketvirtajame kėlinyje žaidimo gijas savo rankose turėjo Birštono komanda ir laimėjo rungtynes 7 taškų skirtumu (73:66).