„Mes galime“ bėgimo festivalyje triumfavo draugystė

Kovo 11 d. Prienuose vykusiame bėgimo festivalyje „Mes galime“, kuris buvo organizuotas jau šeštąjį kartą, varžėsi bėgikai iš Prienų, Stakliškių, Balbieriškio, Pakuonio, Kunigiškių, Veiverių, Vilkaviškio, Garliavos ir kitų vietovių.

Vieno rato distancijoje (~0,5 km) geriausią rezultatą parodė prieniškis Džiugas Kandrotas, antras buvo Dominykas Radžiukynas iš Stakliškių, trečias – prieniškis Ilja Sogačiov.

Dviejų ratų distancijoje (~1 km) triumfavo prieniškis Robertas Ratkevičius, aplenkęs pakuoniškį Karolį Urbą ir prieniškį Tomą Vilką. Mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo pakuoniškė Aurelija Valčiukaitė, antroji buvo Rūta Maceinaitė iš Pakuonio, trečioji – veiveriškė Ugnė Žaleniakaitė.

Trijų ratų distanciją (~1,5 km) laimėjo Stasys Stočkus iš Vilkaviškio, aplenkęs garliaviškį Vilių Morkūną. Trečias liko Dovydas Juočys iš Kunigiškių. Merginų grupėje geriausią rezultatą parodė Ugnė Grigaitytė iš Garliavos, antrąją vietą iškovojo Odeta Bazevičiūtė iš Vilkaviškio, trečiąsias – Dovilė Leginaitė iš „Žiburio“ gimnazijos ir stakliškietė Gitana Parajackaitė.

Keturių ratų distancijoje (~2 km) nugalėjo svečias iš Vilkaviškio Nerijus Markauskas, antroji vieta atiteko Eimantui Petrilevičiui iš Garliavos, trečioji – vilkaviškiečiui Mantui Šmigelskiui. Merginų grupėje pirmoji buvo Jurgita Levertavičiūtė iš Garliavos, antrąją vietą iškovojo Laura Jotautaitė iš Pakuonio, trečiąją – Vilma Dulinskaitė iš Vilkaviškio.

Šiemet bėgimo festivalyje pirmą kartą buvo galima varžytis ir 10 kilometrų distancijoje, kurią išbandė sporto klubo „Birštono žvėrys“ vyrukai. Jie ir pasidalino visas prizines vietas. Pirmasis buvo Virmantas Šabasevičius, antrasis – Vytautas Tamošiūnas, trečiasis – Arnoldas Juozaitis.

Visi prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o nugalėtojai ir specialiais prizais – mobiliaisiais telefonais.

Apdovanojimai buvo įteikti ir 10-ies amžiaus grupių prizininkams.

Taip pat skaitykite