Merė apžiūrėjo strateginius kurorto objektus ir turistų traukos centrus

Liepos 10 d. Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė apžiūrėjo strateginius kurorto objektus ir turistų traukos centrus. Pirmiausia buvo aplankyta šiuo metu statoma „Eglės“ sanatorija, domėtasi vykdomų statybų eiga. Lankytasi Pušyno gatvėje – apžiūrėta, kaip tvarkosi ir prižiūri aplinką gyventojai. N. Dirginčienė džiaugėsi atnaujinta Birštono autobusų stotimi, trinkelėmis grįstais šaligatviais ir puoselėjamais gėlynais.

Birštono apžvalgos metu įvardinta aktuali miesto problema – Nemuno dumblėjimas, kurį būtina kuo greičiau tvarkyti. Kaip pabrėžė merė, ekologinių, aplinkos užterštumo problemų sprendimas vyriausybiniu lygiu turi būti vienas iš prioritetų, planuojant kurorto ateitį.

Taip pat apžiūrėtos sanatorijų „Tulpė“ ir „Versmė“ prieigos, svarstytos sanatorijų teritorijose esančių pastatų panaudojimo turizmo, poilsio reikmėms galimybės. N. Dirginčienė lankėsi Sakraliniame ir Istorijos muziejuose, apžiūrėjo ekspozicijas. Merė pastebėjo, kad svarbu nuolat atnaujinti stendus, informaciją ir pritaikyti vertingą kitų šalių muziejų patirtį. Birštono istorijos muziejuje šiuo metu veikia fotografijų ir dokumentų paroda iš „Lietuvos diplomatijos istorijos 1918-1940 m.“ Istorikas Vytautas Kuzmickas teigė, kad šią parodą jis organizavo kartu su Martyno Mažvydo bibliotekos Senų ir retų spaudinių skyriaus darbuotojais. Numatyta, kad ši paroda veiks iki rugsėjo mėnesio, į ją bus kviečiami moksleiviai.

N. Dirginčienė lankėsi Turizmo ir informacijos centre, kur surengė išvažiuojamąjį posėdį. Susitikime dalyvavo administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas, l.e. TIC direktoriaus pareigas Rūta Kapačinskaitė, vyr. specialistai turizmui. Susitikimo tikslas – susipažinti su Birštono TIC plėtojama veikla ir turizmo plėtros vizija. N. Dirginčienė sakė norinti išgirsti pasiūlymų, ką galima pagerinti veikloje ir numatyti vystymosi kryptį, gerinant turizmo paslaugų kokybę. R. Kapačinskaitė pristatė TIC veiklos sritis ir įvardijo problemas, su kuriomis susiduriama šio vasaros sezono metu. Artimiausiu metu bus svarstomi nauji jų sprendimo būdai, pateikiamos rekomendacijos. Numatyta, kad liepos 31 d. Birštono savivaldybėje vyks Turizmo informacijos centro pusės metų veiklos aptarimas.

Birštono savivaldybės informacija

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. prieniskis

    Alia čia tai labai svarbus įvykis,gal ta merė nusileido iš kitos planetos,kad nežino kas darosi tokiam dideliam mieste