Lukas Smailys – Lietuvos U-12 teniso čempionato dvejetų varžybų nugalėtojas

110305802_315976856479621_7870796392446997718_n

Liepos 20–22 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos U-12 teniso čempionatas, kuriame dalyvavo ir Birštono sporto centro auklėtinis Lukas Smailys (treneris Linas Smailys). Lukas žaidė vienetų ir dvejetų varžybose.

Vienetų varžybose Birštono SC tenisininkas pirmąjį ratą praėjo be kovos, antrajame 6-0, 6-0 įveikė Dovydą Goštautą, trečiajame – 7-5, 6-2 Luką Stankų. Deja, bet ketvirtfinalyje turėjo pripažinti čempionato nugalėtojo Gusto Leščinsko (0-6, 1-6) pranašumą. Kovoje dėl 5–8 vietų Lukas Smailys pirmiausiai 6-1, 6-2 nugalėjo Alvijų Klupšą, bet paskui pralaimėjo (2-6, 3-6) Ugniui Rimeikiui ir galutinėje įskaitoje užėmė 6-ąją vietą.

lukas

Birštoniškis atsigriebė dvejetų varžybose, kuriose poroje su Deividu Bandzevičiumi įveikė visus varžovus ir tapo Lietuvos čempionu.