LSDP Prienų skyriaus taryba pašalino iš partijos partiečius, susibūrusius į visuomeninį rinkimų komitetą

IMGP8564Naujienų portalas kvitrina.com jau rašė, jog dalis Prienų rajono socialdemokratų susibūrė į visuomeninį rinkimų komitetą su A. Vaidogu priešakyje.

Tačiau LSDP Taryba, vadovaudamasi LSDP statuto 11.3 straipsniu, yra nusprendusi, kad Socialdemokratų partijos nariai savivaldybių Tarybų rinkimuose gali dalyvauti tik kaip LSDP keliami kandidatai.

Posėdžiavusi LSDP Prienų skyriaus etikos ir procedūrų komisija, kaip rašoma skyriaus išplatintame pranešime, pasiūlė skyriaus tarybai pašalinti į visuomeninį rinkimų komitetą įsirašiusius partiečius iš partijos. LSDP Prienų skyriaus taryba absoliučia balsų dauguma pašalino A. Vaidogą ir dar 32 partiečius iš partijos dėl grubių LSDP statuto pažeidimų.

Taip pat skaitykite

35 komentarai

  1. prienietė

    Visose partijose yra visko, nėra prasmės vieną kažkurią užsipulti. Neesu labai didelė politikė ar politikuotoja, bet man žmonės, bėginėjantys iš partijos į partiją ar kuriantys naujas, yra nestabilios politinės būklės ir ne itin patikimi…

  2. blogas

    Prieniecio norejau paklaust,koks procentas is komunistu partijos atejo pas socialdemokratus ir kas atkure socialdemokratu partija Lietuvoje…Scialdemokratai,tai ir yra buve komunistai…