[kvitrina.tv] LR Seimo RINKIMAI 2012. II turas

Naujienų portalas kvitrina.com (VšĮ „Krašto Vitrina“), norėdamas plačiau supažindinti krašto rinkėjus su kandidatais į LR Seimą Prienų-Birštono vienmandatėje apygardoje Nr. 67, paruošė TV laidą „Rinkimai 2012“.

Kviečiame artimiau susipažinti su II turo kandidatais į LR Seimą Prienų-Birštono vienmandatėje apygardoje Nr. 67: Alvydu Vaicekausku bei Andriumi Palioniu:

Taip pat skaitykite

34 komentarai

 1. Asta

  Tik už Alvydą Vaicekauską!!!
  Tiek įvairios politinės patirties turintis politikas – seniūnas, meras, administracijos direktorius – tikrai vertas atstovauti mūsų rajoną seime. Tiek žmonių parodytas pasitikėjimas per savivaldos rinkimus, tiek ir pirmajame seimo rinkimų ture, rodo, kad žmonės jį vertina. Nieko prieš neturiu ir prieš Andrių, tačiau būtų geriau, kad jis savo darbais, o ne a. a. labai gerbiamo tėvelio atminimu, įrodytų, kad yra vertas būti seimo nariu. Nematėme jo ir nežinojome, ką jis veikė, esant gyvam J. Palioniui, o dabar net nemalonu, kad pasinaudodamas tėvo atminimu, per metus laiko staiga „užkariavo“ mūsų rajono rinkėjų širdis. Dar nemaloniau, kad vietiniai mūsų politikai iš pavydo Alvydui, kuris nurungė juos per pirmąjį turą, palaiko ne jį, kuris dirba mūsų krašte ilgus metus, yra gerai pažįstamas ir patikimas, o nesenai politinėje arenoje pasirodžiusį žmogų.
  Sėkmės Jums Alvydai! Apeliuoju į sveiką žmonių protą!!!

 2. Rinkėjui

  O man susidaro įspūdis, kad A. Palionį palaikančius komentarus rašo tas pats žmogus-nes tik toks gali sugalvoti, kad rašo tik vienas :). Apsivalykite, ponia, dūšią…

 3. rinkejas

  Skaitant komentarus, susidaro ispudis, kad Alvyda palaikancius komentarus raso tie patys zmones. Gal jus geriau parasykit, ka gero jusu palaikomas kandidatas padare budamas savivaldoje. Turejo daug laiko irodyti kaip dirba savo krasto ir jo zmoniu labui. Jeigu butu stengesis dirbti, dabar jam nereiketu irodinet savo pranasumo pries Andriu negraziais budais. Lazda visada turi du galus

 4. Skirkite

  du dalykus: Klaidas daryti nesąmoningai yra viena, o jas daryti sąmoningai ir gauti už tai atlygį visai kas kita. Koks gali būti pateisinimas tada „kas nedirba tas neklysta“ ?