[kvitrina.tv] LR Seimo RINKIMAI 2012. II turas

Naujienų portalas kvitrina.com (VšĮ „Krašto Vitrina“), norėdamas plačiau supažindinti krašto rinkėjus su kandidatais į LR Seimą Prienų-Birštono vienmandatėje apygardoje Nr. 67, paruošė TV laidą „Rinkimai 2012“.

Kviečiame artimiau susipažinti su II turo kandidatais į LR Seimą Prienų-Birštono vienmandatėje apygardoje Nr. 67: Alvydu Vaicekausku bei Andriumi Palioniu:

Taip pat skaitykite

34 komentarai

 1. :/

  Nesuprantu, Jum kažkas akis išdegino??? A. Palionis tkrai gerai pasisakė, neantrino kaip KAI KURIE. Negaliu patikėti, kad kažkas priskiria a.a. J. Palionio nuopelnus vaicekauskui… Baisu žmonės, negaliu patikėti, kad toki nemąstantys.

 2. Saulens suvalkietis

  Kodėl Vaclovai debatuose sėdi su neperšaunama liemene 🙂 ?
  Džiugu,kad i superfinala pateko butent šie kandidatai
  Gal….. ir,, Prienuose bus galima gyventi ,,
  kvitrina tv – sauni idėja ,tik pavadinimo reik kito 🙁 skelbkit,padesim sugeneruoti minti 🙂

 3. PRIENIETE

  jau kaip Vaicekauskas nemeluoje tai tikrai kai ismete is administracijos direktoriaus kedes tai verke visus apsikabines prase kviest betabu kad tuometini mera ir vicemera filmuotu rodytu ju meiles nuotykius nes kitaip nemokejo apsigint o kai tapo meru tai nepazino nei aa J. Palionio nei kitu savo partieciu nuskendo didybes manijoj be to ka jis raso kad nekurs eiliu tai puiku juk nekiekvienas gali rasyt, bet gi jis pavasariop varys i savo hehtarus art ir tiek Jus ji seime matysit galeciau daug dalykeliu rasyt sitas zmogus yra zaltys kuris rangosi kaip jam patogu. Siandien stebejau tam kraste balsavima namuose tai visi zmones kaip susitare sake kas gali balsuot uz sita vagi tai cia paprasti kaimo zmones neissivaizduoju ka jis jiem padare bet matosi nuoskaudos didels. JAU PRABALSAVAU UZ ANDRIU JIS JAUNAS ENERGINGAS KO NEMOKA ISMOKS BET BENT KIEK MAZIAU JAUSIS SEIME NAFTALINO KVAPAS TEGUL JAUNI PRIIMA SPRENDIMUS

 4. Tikrai

  Stebina Žmonės, kurie rašo, kad A. Palionio stipri pozicija. Kurioj vietoj? Kad A. Vaidogas stovi už nugaros laukdamas sporto arenos vadovo vietos, ar tie, kurie tikisi kibiriuko?