[kvitrina.tv] LR Seimo RINKIMAI 2012. II turas

Naujienų portalas kvitrina.com (VšĮ „Krašto Vitrina“), norėdamas plačiau supažindinti krašto rinkėjus su kandidatais į LR Seimą Prienų-Birštono vienmandatėje apygardoje Nr. 67, paruošė TV laidą „Rinkimai 2012“.

Kviečiame artimiau susipažinti su II turo kandidatais į LR Seimą Prienų-Birštono vienmandatėje apygardoje Nr. 67: Alvydu Vaicekausku bei Andriumi Palioniu:

Taip pat skaitykite

34 komentarai

  1. Kraštietis

    Manau ,kad esminė Vaicekausko klaida ,kad mero vietą užleido Bujanauskui,nes skyriaus pirmininkasturi turi būti kartu ir lyderiu kuriuo Alvydas ir yra ,nes savivaldos rinkimuose daugiausiai gavo balsų ,todėl naturalu ,kad kyla daug klausimų ,dėl kokių priežascių jis yra nustumtas partijos tarybos.Jeigu dabar jis būtu, meru Andrius -šansų laimėti rinkimus neturėjęsTas pats atsitiko su TS K.Palioniu kai užleido lyderio vietą Krištolaičiui -net nepateko į tarybą ir partija baigia subyrėti .

  2. ! ! ! !..

    Aišku, kad tik už Alvydą, bet ar žmonės suvokia už ką balsuoja, svarbu- naujas, o kad silpnai išmano visose srityse, tai jiems tas pats, Seime tokie tyleniai nebus pastebimi. Oi graušitės nagus,kad tokį išsirinkote, bet „šaukštai bus po pietų“. Gaila, kad Prienai neturės kompetetingo ir gebančio pritraukti į rajoną lėšas Seimo nario. Ką darysi, tokia jau žmonių valia ir išmanymas, kentėsim visi. O socialdemokratams gėda, kad ne visi palaikė savo kandidatą, oi reikia „valyti“ šią partiją, nes greitai bus liūdna.