Kurhauzo renovacijos darbai turi būti užbaigti iki lapkričio 1 d.

Redakciją pasiekė anoniminiai elektroniniai laiškai, kuriuose prašoma pasidomėti, kaip vyksta darbai viename ar kitame objekte, nes, pasak autorių, savivaldybėje negauna aiškaus atsakymo, o viešai paklausti bijo, nes gali sulaukti neigiamų pasekmių.

Tik norime skaitytojams priminti. kad laikraštis nevykdo nei teismų, nei kontrolės funkcijų, o tik informuoja gyventojus apie įvykius savivaldybėje.

„Kurorto aidai“ jau rašė, jog Kurhauzo projekto užbaigimas atidedamas iki lapkričio 1 d. Tokią informaciją laikraščiui buvo pateikęs Birštono savivaldybės administracijos direktorius Vincas Valentinas Revuckas.

Naujienų portalas kvitrina.com pakartotinai kreipėsi į atsakingus savivaldybės darbuotojus dėl situacijos su Kurhauzo trečiuoju pastatu. Kaip žinome, du iš trijų šio ansamblio pastatų jau turi šeimininką.

Vykdant darbus pagal projektą, kuris buvo paruoštas dar 2003 metais, prireikė atlikti nemažai korekcijų, nes per tą laiką, pasak Ūkio, turto ir kaimo plėtros skyriaus vedėjo Prano Cviliko, daug kas pasikeitė. Buvo atliktas koregavimas projekto, kuris privalėjo būti suderintas su Viešųjų pirkimų tarnyba ir LVPA (Lietuvos verslo paramos agentūra). Anot skyriaus vedėjo, birželio pradžioje VPT suderino projekto papildymą ir projekto baigimo terminą (iki lapkričio 1 d.). Tokio pat sprendimo laukiama ir iš LVPA. Kol vyko derinimai, darbai buvo sustabdyti. P. Cvilikas taip pat teigė, jog visi projekto koregavimai ir terminų pratęsimai papildomų finansinių išlaidų nepareikalaus, nes projekto suma negali keistis.

Taip pat skaitykite