Krepšinio klubas „Prienai“ – būti ar nebūti?

IMGP07702013/2014 m. sezonas krepšinio klubo „Prienai“ komandai buvo vienas sėkmingiausių ekipos istorijoje.

Komanda, treniruojama dabar jau „Lietuvos ryto“ trenerio Virginijaus Šeškaus, iškovojo LKF taurę, tapo BBL vicečempionais, LKL sezoną baigė 4-oje vietoje.

Ir tokie pasiekimai – antrus metus iš eilės. Tiesa, šiemet LKF taurės laimėjimas buvo vainikuotas „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ nukarūnavimu.

Birželio 19 d. klubas oficialiai uždarė sezoną ir padėkojo visiems rėmėjams. Sezono uždarymo šventėje pagrindinis komandos rėmėjas, kurio vardu ir buvo pavadinta komanda, verslininkas Antanas Guoga paskelbė, jog kitame sezone klubo „Prienai“ nerems, nes nemato tinkamo dėmesio komandai iš savivaldybės pusės.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, kitame sezone savivaldybės parama klubui gali sumažėti iki 100000 litų. Tiesa, apie tai diskutuojama dabartinės valdžios koridoriuose, o kaip bus po rinkimų į savivaldos Tarybą, niekas nežino.

Pasak krepšinio klubo „Prienai“ direktoriaus Aurimo Bartuškos, sezonas baigtas su skolomis, nors jos žymiai mažesnės nei praeito sezono pabaigoje. Anot jo, skolų galėjo ir nebūti, jai nebūtų reikėję taip ilgai laukti serijos dėl bronzos.

Klubo direktorius kol kas negalėjo pasakyti, kaip bus formuojama komanda kitam sezonui ir koks gali būti jos biudžetas.

Klubo prezidentas Naglis Jaruševičius dar anksčiau yra sakęs, jog realus komandos biudžetas neturi būti didesnis kaip 1 mln. litų.

Prienai visada neskubėjo formuoti komandos, bet tada dideliu garantu, jog komanda bus surinkta, buvo V. Šeškus.

Šiais metais situacija keičiasi, nes komanda dar neturi trenerio.

Kas juo gali būti? Deja, bet ir Prienuose, kur labai greitai sklinda kalbos, šiuo klausimu mirtina tyla.

Krepšinio visuomenė tikrai laukia žinių iš klubo valdybos, kurioje yra nemažai žinomų ir gerbiamų žmonių. Būtent nuo jų priklausys, ar Prienai turės komandą, rungtyniaujančią aukščiausiame lygyje.

Nesinori tikėti, jog didžiulis ir ilgametis krepšinio fanatikų, rėmėjų ir bendruomenės darbas bus numarintas…

Karolis Urba

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Jonas

    tai galejo Guoga pries rinkimus i europarlamenta pranest, kad komandos nerems, visi zmones tikejo, balsavo, o Guoga tuo puikiai pasinaudojo. tikiu, kad viskas bus gerai su komanda, svarbu tik E. Nickaus i komanda neisileist ir viskas bus ok.