Konkursas įvyko. Jiezno gimnazijos direktoriaus postas – Neringai Zujienei

IMGP4088Jonas Kavaliauskas

Birželio 17 d. Prienų rajono savivaldybės skelbtą konkursą Jiezno gimnazijos direktoriaus vietai užimti laimėjo Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Neringa Zujienė.

Komisijos pirmininkas Rimvydas Zailskas, paklaustas apie laimėtojos kompetencijos lygį, atsakė, jog nugalėtoja buvo akivaizdžiai stipresnė už savo oponentes.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, N. Zujienės kompetencijų vertinimo balas – tarp 50 geriausiųjų šalyje.

N. Zujienė dar prieš konkursą naujienų portaluikvitrina.comsakė, jog pagrindiniu paskatinimu dalyvauti konkurse buvo praeitų metų gruodį sėkmingai apsiginta II-oji vadybinė kategorija: „Jaučiau, kad turiu pakankamai žinių žengti dar vieną žingsnį į priekį, todėl be dvejonių pasiruošiau naujam iššūkiui“.

Po laimėto konkurso N. Zujienė pasakė, jog nuojauta ją neapgavo ir turimas žinių bagažas leido laimėti konkursą: „Esu laiminga ir jaučiuosi gerai. Manau, jog su R. Bubniene sėkmingai dirbsime vienoje komandoje. Turiu idėjų, kurias kartu su kolektyvu būsime pajėgūs įgyvendinti“. Tiesa, būsimoji vadovė nepatikslino, ar konkurentę dėl direktoriaus posto nori matyti bendrai komandoje, ar tarp vadovų.

Laikinoji Jiezno gimnazijos vadovė Ramutė Bubnienė po konkurso prisipažino, jog truputį nuliūdo dėl rezultatų, bet pabrėžė, jog pralaimėjo labai stipriai konkurentei: „Pralaimėjau aukštos kvalifikacijos pedagogui. Konkurso rezultatų neskųsiu.“

Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktorius Stasys Valančius naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jos liūdna, kai kolektyvą palieka stiprus pedagogas ir nuostabus žmogus, bet smagu, kad buvo išugdyta aukštos kvalifikacijos vadovė.

Konkurso laimėtoja augina aštuntokę Eglę ir pirmoką Liną. Vyras Alvydas dirba bendrovėje „Rūdupis“.

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. Šarlotė

    Sveikinimai naujai direktorei! Linkiu labai daug kantrybės ir sėkmės, nes jos tikrai prireiks.

  2. Vilma

    Sveikinimai naujai direktorei, pagaliau Jiezno gimnazija gavo puikia vadove.O Romutei užuojauta ketvirta karta netapus direktore, o juk taip to tikejosi.