Kokia laukiamiausia „Senukai“ akcija šią vasarą? Sužinokite kada suplanuotas prekes galite įsigyti pigiau

Neslėpkime, kad vasarą, o ypač atostogų metu, išlaidos neišvengiamai padidėja. Perkame sodo ir daržo reikmenis, rūpinamės vaikų laisvalaikiu, organizuojame poilsį gamtoje ir svarbiausius vasaros darbus. Todėl ieškome ir naujų būdų sutaupyti, tačiau tiesa ta, jog viskas kas veikia geriausiai – jau yra laiko patikrinta. Išbandykite pirkinių planavimą pagal sezoniškumą ir įsitikinkite kada skelbiama jums aktuali prekybos centro „Senukai“ akcija.

Pasakykite ko jums reikia – pasakysime kada vyksta „Senukai“ akcija

Žoliapjovės

Nors vejos priežiūros sezonas įsibėgėja tik vasarą, jos priežiūrai skirti įrenginiai perkami jau nuo pavasario. Žoliapjovės, krūmapjovės ir trimeriai aktualūs maždaug nuo balandžio mėnesio, kai po žiemos atsigauna visi augalai. Jei turite galimybę susiplanuoti savo pirkinį, siūlome jį įsigyti dar prieš sezoną arba jam einant į pabaigą – tada didžiausia tikimybė atrasti geriausią kainos pasiūlymą.

Griliai

Jei kalba eina apie nedidelę kepsninę, kurios kaina nesiekia ir 100 eurų, tuomet sezoniškumas neturės didelės reikšmės kainai. Na, o jei planuojate įsigyti rimtą grilį, pavyzdžiui „Kamado Bono“ ar panašų prietaisą, tikrai verta pasidairyti akcijų iš anksto. Gero grilio kaina gali viršyti ir 800 eurų, tad net ir 10% nuolaida padės sutaupyti. Geriausių grilių pasiūlymų dairykitės per vidurio sezono išpardavimą arba ankstyvą pavasarį.

Lauko baldai

Sodo ir namų apyvokos prekių parduotuvėse, ne sezono metu lauko baldai neretai netgi pašalinami iš ekspozicijos. Tačiau tai nereiškia, kad jų nerasite parduotuvės sandėlyje arba „Senukų“ internetinėje parduotuvėje. Pabandykite patikrinti internetinius pasiūlymus lauko baldams vasario-kovo mėnesiais ir tikėtina, kad atrasite labai neblogų variantų artėjančiam sezonui pradėti.

Kondicionieriai

Pagrindinė taisyklė perkant kondicionierių – nelaukti kol prasidės karščiai. Karštomis dienomis iššluojami ne tik ventiliatoriai ar mobilūs kondicionieriai, bet ir montuojami vėdinimo įrenginiai. Natūralu, kad likęs pasirinkimas nėra didelis, o ir kaina tokiomis dienomis nebus patraukli. Prekybos centre „Senukai“ akcija kondicionieriams dažniausiai skelbiama sezono pradžioje.

Prekės mokyklai

Mokyklinių prekių mugė didžiuosiuose prekybos centruose prasideda jau nuo rugpjūčio pradžios, o neretai net ir dar anksčiau. Puiki žinia, kad „Senukai“ akcija mokyklinėms prekėms taip pat trunka ilgiau negu mėnesį, prieš prasidedant mokslo metams. Šiuo periodu tėvams ypač aktualu sutaupyti, mat visas mokyklinių prekių krepšelis atsieina išties nemažai – ypač jei turite daugiau mokyklinio amžiaus vaikų.

Nedidelis patarimas tėveliams: nepirkite mokyklinių prekių iš anksto, geriau palaukite paskutinių rugpjūčio dienų. O jei yra tokia galimybė, palikte mokyklinių prekių mugę pirmam rugsėjo savaitgaliui. Tuo metu pasirinkimas vis dar bus pakankami platus, tačiau padidės akcijinių prekių kiekis ir išpardavimo nuolaidos.

Taip pat skaitykite