Jie kasdien rūpinasi tais, kurie negali patys savimi pasirūpinti

unnamed (1)

Vidmantas Venclovas

Koronavirusas keičia bendravimo įpročius. Bet mūsų krašte yra žmonių, kuriems būtina suteikti pagalbą ir šiomis sudėtingomis sąlygomis. Ir tai atlieka socialiniai darbuotojai.

vadovas

Prienų socialinių paslaugų centro direktorė Aurelija Urbonienė naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog 28 socialiniai darbuotojai aplanko namuose ir suteikia reikiamą pagalbą apie 160 rajono gyventojų. 25 iš jų suteikiama integrali pagalba kasdien po 4 val. Pas kitus paslaugos gavėjus socialiniai darbuotojai apsilanko reikalui esant. Pasirūpina maistu ir medikamentais. Karantino sąlygomis išlaikomos saugumo rekomendacijos. Tiesa, apsaugines kaukes centras pasiuvo vietoje ir aprūpino jomis darbuotojus.

Pasak direktorės, darbuotojai už savo triūsą verti didelės pagarbos.

Nemajūnų_dienos_centras,_buvusi_mokykla

Nemajūnų dienos centro direktorius Gintas Pačėsas pateikė informaciją, jog centro socialiniai darbuotojai aplanko 52 Birštono savivaldybės gyventojus. 5 iš jų suteikiama integrali pagalba.

unnamed (2)

Negalinčius savimi pasirūpinti lanko 17 dienos centro socialinių darbuotojų. Apsauginėmis kaukėmis pasirūpina patys. Jos pasiūtos vietoje.

Taip pat skaitykite

1 komentaras