J. Janulio stalo teniso turnyro nugalėtojai – Feliksas Suchockas, Bernardas Žukas, Povilas Juškevičius ir Asta Liutvinienė

tn_IMG_6381_1Vasario 21 d. Birštono gimnazijos salėje vyko septintasis Jurgio Janulio vardo stalo teniso turnyras.

Varžybos vyko keturiose grupėse – vyrų (8 dalyviai), senjorų (8), jaunimo (8) ir moterų (6).

Pirmieji varžybas pradėjo jaunimo atstovai. Mažajame finale K. Gudaitis iš Prienų įveikė R. Travkiną iš Birštono ir iškovojo trečiąją vietą. Finale susirungė du Lino Žilevičiaus mokiniai – Povilas Juškevičius ir Karolis Brūzga. Dvikovą laimėjo P. Juškevičius ir iškovojo pirmąją vietą. K. Brūzga liko antras.

Nugalėtojas ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis.

Moterų grupėje sėkmė lydėjo Astą Liutvinienę iš Vilniaus. Vilnietė pralaimėjo tik vieną susitikimą prieniškei Raimondai Sakalauskienei, kuri liko ketvirta, ir tapo turnyro nugalėtoja.

Antrąją vietą iškovojo birštoniškė Audronė Šidiškienė, trečiąją – Naujosios Akmenės atstovė Loreta Avelienė.

Vyrų grupė, kaip ir senjorų, buvo padalinta į du pogrupius. „A“ pogrupyje vietos pasiskirstė taip: Feliksas Suchockas, Arūnas Senavaitis, V. Jazepčikas. „B“ pogrupyje pirmas buvo Linas Žilevičius, antras – Adomas Vaitkevičius, trečias – Algis Marcinkevičius.

Vyrų grupės pusfinalyje F. Suchockas įveikė A. Vaitkevičių. o L. Žilevičius pranoko A. Senavaitį.  Finaliniame susitikime F. Suchockas po dramatiškos kovos įveikė L. Žilevičių ir tapo vyrų grupės nugalėtoju. Mažajame finale pranašesnis buvo A. Vaitkevičius, kuris įveikė A. Senavaitį.

Senjorų grupės „A“ pogrupyje geriausiai pasirodė Bernardas Žukas, Šarūnas Zlatkus ir Algirdas Čebatorius. „B“ pogrupyje pirmąsias tris vietas pasidalino Antanas Zimavičius, Edmundas Žilevičius ir Genulis Žiūra.

Senjorų grupės pusfinaliuose triumfavo B. Žukas, įveikęs E. Žilevičių, ir Š. Zlatkus, pranokęs A. Zimavičių.

Kovoje dėl pirmosios vietos grupėje B. Žukas 3:0 nugalėjo Š. Zlatkų, o mažajame finale E. Žilevičius įveikė A. Zimavičių.

J. Janulio stalo teniso turnyrą vainikavo taurės varžybos. Dėl pirmosios vietos susikovė vyrų ir senjorų grupių nugalėtojai F. Suchockas ir B. Žukas. Stipresnis buvo F. Suchockas, kuris po varžybų naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog turnyras buvo aukšto lygio ir jį laimėti reikėjo nemažai paprakaituoti.

Kovoje dėl trečiosios vietos taurės varžybose L. Žilevičius įveikė Š. Zlatkų.

Paguodos turnyrą laimėjo A. Marcinkevičius.

Taip pat skaitykite