Įtarimai dėl viešųjų ir privačių interesų supainiojimo pateikti ir R. Zablackienei

IMGP7551

kvitrina.com

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nepritarė Prienų rajono savivaldybės administracijos atlikto tyrimo išvadoms ir pradėjo savo tyrimą dėl aplinkybių, ar savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Rima Zablackienė laiku deklaravo paveldėjimo sandorį ir pradėtą vykdyti individualią žemės ūkio veiklą.

Primename, jog įtarimų sulaukė jau trečias Prienų rajono savivaldybės valdžios atstovas. Prieš tai VTEK konstatavo, jog viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymą pažeidė meras Alvydas Vaicekauskas ir administracijos direktorius Egidijus Visockas.

Taip pat skaitykite

4 komentarai

 1. Pritariu Nemunui

  Kaip tvarkysitės , ponai? Kaip galite reikalauti iš eilinių pavaldinių nepriekaištingo darbo ir reputacijos, kai patys esate prisidirbę tiek, kad jau
  daugiau nėra kur.Gal laikas atsistatydinti už užleisti savo šiltas kėdes ne norintiems būti valdžioje , bet sugebantiems tai daryti?

 2. nemunas

  Gražu,meras nesusitvarko su pareigom ,kad tiek pareikšta įtarimų ,kurių sulaukė jau trečias Prienų rajono savivaldybės valdžios atstovas,o gal čia turi tvarkytis administracijos vadovas,nors ir jam pareikšti įtarimai.Klausimas:tai atrodo ,kad jie nebaudžiami ir atsistatydinti neketina.Kokia valdžia išsirinkome,kaip gražiai kalbejo prieš rinkimus

 3. Susirūpinęs

  Na, kaip dabar šitaip. O kur dar bedravimas su namo pirkėjais darbo metu ir kabotijas skelbimų portaluose? Ot tai vldžią turim.