Ilgai lauktas konkursas seniūno pavaduotojo vietai Jiezne užimti įvyko

2013_0907klasessusitikimas0082Vasario 27 d. pagaliau įvyko Prienų rajono savivaldybės administracijos skelbtas konkursas Jiezno seniūnijos seniūno pavaduotojo vietai užimti. Iš įspūdingo skaičiaus norinčiųjų tapti valdininkais į konkursą atėjo 10 kandidatų, Tiesa, du iš jų buvo neprileisti, nes neišlaikė gebėjimo vadovauti testų. Į kovą dėl vienintelės vietos stojo vienas vyras ir septynios moterys.

Po pokalbio su pretendentais penkių narių komisija nutarė, jog tinkamiausias kandidatas Jiezno seniūnijos seniūno pavaduotojo vietai užimti – Asta Lukšaitė.

Pati nugalėtoja naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog tai jai naujas iššūkis ir ji yra įsitikinusi, jog turi pakankamai patirties vykdyti būsimąsias pareigas.

Konkurso nugalėtoja dar turės gauti STT pažymą dėl tinkamumo eiti laimėtas pareigas. Taip pat neaišku, ar konkurentai nepasinaudos savo teise apskųsti konkurso rezultatus.

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. ab

    visai nesvarbu partiškumas, tegul tik dirba žmonių naudai. Lukšaitė išsilavinusi, gera vadybininkė, daug metų dirba su žmonėmis. Kodėl turi savo protą atiduoti Kaunui, o ne gimtam rajonui? Ir taip jau daug „smegenų“ išvažiuoja, tegul kuo daugiau grįžta į mūsų rajoną, į miestą..

  2. taip turėjo būt

    Taip ir turėjo būt. Asta Lukšaitė yra Socialdemokratų partijos narė, 2011 m. savivaldybių tarybų rinkimų sąraše buvo 22-u numeriu. Socdemai plečia savo įtakas, nieko naujo.