Gvido Sabeckio teniso mokyklos krepšininkai – Prienų rajono pirmenybių nugalėtojai

IMGP9719Kovo 22 d. Prienų arenoje paaiškėjo Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių nugalėtojai. Po dramatiškos ir permainingos kovos pagrindinis pirmenybių trofėjus atiteko Gvido Sabeckio teniso mokyklos (GSTM) krepšininkams, kurie rezultatu 91:80 įveikė „Stakliškių“  komandą. Visas rungtynes vyko apylygė kova ir tik rungtynių pabaigoje išaiškėjo GSTM krepšininkų pranašumas.

Kaip ir galima buvo tikėtis ne viena iš komandų nesiruošė atiduoti iniciatyvos į varžovų rankas (3:3, 5:5, 7:7). Kėliniui įpusėjus „Stakliškių“ krepšininkai surengė nedidelį spurtą ir įgijo 5 taškų persvarą (14:9), bet neilgam. Likus iki kėlinio pabaigos 4 min. GSTM krepšininkai išlygino rezultatą (14:14), o dar po vienos sėkmingos atakos persvėrė rezultatą savo naudai (14:16). „Stakliškių“ komanda neliko skolinga ir atsakė spurtu 5:0 (19:16). GSTM komanda neleido varžovams įsismaginti ir laimėjo minutės atkarpą 8:2 ir įsiveržė į priekį (21:24). Po pirmojo kėlinio komandas skyrė du taškai (24:26).

pigesne_elektra-

Kaip ir pirmajame kėlinyje pradžią sėkmingiau sužaidė „Stakliškių“ krepšininkai (33:28).
Tiesa, GSTM vyrukai nesiruošė stebėti iš šalies kaip varžovai tolsta ir gerokai trūktelėjo į priekį (33:34). Dabar atėjo laikas stebinti „Stakliškių“ komandai. Rolando Žaldario kariauna paleido dvi tolimos „bombos“ ir eilinį kartą įsiveržė į priekį (39:34). O dar po vienos sėkmingos „Stakliškių“ atakos komandas skyrė 7 taškai (41:34). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė Gvido Sabeckio komanda ir po antrojo kėlinio „Stakliškių“ komandos pranašumas buvo tik 3 taškai (45:42).

GSTM komandai Karolis Abramavičius pelnė 16 taškų, „Stakliškių“ komandoje daugiausiai taškų įmetė Tautvydas Švedas (15).

Kėlinio pradžią sėkmingai sužaidė GSTM komanda (45:49) ir privertė „Stakliškių“ strategą paimti minutės pertraukėlę. Ir jinai pastūmėjo komandą į priekį. Trijų minučių atkarpa buvo laimėta rezultatu 9:4 ir „Stakliškių“ komanda įsiveržė į priekį (54:53). Bet jau sekančioje rungtynių fazėje vėl sublizgėjo GSTM komanda. G. Sabecko vyrukai persvėrė rezultatą savo naudai (55:59). Likus iki kėlinio pabaigos 50 sek. rezultatas tapo lygus (50:50). Ir visgi, po trijų kėlinių trijų taškų skirtumu pirmavo GSTM krepšininkai (61:64).

Kėlinys prasidėjo sėkmingomis „Stakliškių“ komandos atakomis ir praėjus 2,5 min. nuo kėlinio pradžios R. Žaldario auklėtiniai persvėrė rezultatą savo naudai (71:70). Deja, bet per likusias 7 min. „Stakliškių“ komanda buvo priversta žaisti be pagrindinio savo centro M. Nenartavičiaus, kuris aikštelę paliko gavės 5 asmenines pražangas.
GSTM krepšininkai gerai išnaudojo šią aplinkybę ir likus iki rungtynių pabaigos 4 min. įgijo 5 taškų pranašumą (73:78).  „Stakliškių“ komanda nesiruošė pasiduoti ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų (76:78).Visgi, GSTM krepšininkai rungtynių pabaigoje išsaugojo daugiau jėgų ir laimėjo rungtynes rezultatu 91:80.

Nugalėtojams 29 taškus pelnė A. Čibiras, 26 – K. Abramavičius. „Stakliškių“ komandoje 22 taškus įmetė T. Švedas, 18 – M. Nenartavičius, 17 – E. Keblikas, 15 – M. Gečionis.