„Futboliukas“ Birštono vaikų lopšelyje-darželyje ,,Vyturėlis“

iq1kn913342Balandžio 9 d., ketvirtadienį, Birštono vaikų lopšelio-darželio „Bitučių“ grupės pedagogė Rosita Ulinskienė ir mažieji „futbolininkai“ į sportinę pramogą „Futboliuko TV“ pakvietė savo tėvelius, pedagoges, Birštono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėją A. Žiūraitienę, koleges iš Butrimonių. Į renginį atvyko svarbiausi jo vertintojai – LFF nacionalinės futbolo akademijos direktorius Raimondas Stankevičius, mergaičių trenerė Jolita Kličiūtė, LFF masinio futbolo asociacijos atstovas Ignas Marcinkevičius.
Pedagogė R. Ulinskienė, išklausiusi teoriją ir atlikusi praktinius mokymus, bando suburti grupės vaikus žaisti „futboliuką“. Ji dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos, drauge su Asociacija, įgyvendinamoje ilgalaikėje programoje „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“, 2014–2015 metais vykdė projektą „Futboliukas“.

imx82u13340Vertintojai objektyviai išsakė savo pastebėjimus, įteikė sertifikatą, palinkėjo ir toliau sėkmingai populiarinti šią sporto šaką, organizuojant varžybas su kitų grupių, ikimokyklinių įstaigų vaikais, pradinių klasių mokiniais. Svarbiausio apdovanojimo nusipelnė mažieji „futbolininkai“ – savo žaidimo emociją jie perteikė žiūrovams.

Dėkojame Birštono Sporto centro futbolo treneriui K. Joneliūnui, kuris padėjo suprasti „Futboliuko“ paslaptis, L. Smailiui, kuris teisėjavo šių svarbių varžybų metu. Mergaičių trenerės J. Kličiūtės padovanoti ženkleliai ,,Moterys už futbolą!“ pedagoges įkvėpė ir naujiems išbandymams.

Direktorės pavaduotojos ugdymui L. Jusienės informacija

Taip pat skaitykite