E. Šeškus laimėjo „Sprite talentų kovos“ turnyro finale

„Sprite talentų kovos“ turnyro finaliniame etape Vilniuje dalyvavo 3 Prienų rajono atstovai ir visi pateko į atkrintamųjų varžybų maratoną, kuriame sekėsi skirtingai.

Kamilė Šeškutė nesugebėjo prasimušti į ketvirtfinalį ir pasidalino 5-8 vietas. Balbieriškietė Gabrielė Putriūtė sėkmingai įveikė grupės ir dviejų atkrintamųjų etapų barjerus. Deja, pusfinalyje Gabrielė turėjo pripažinti varžovės pranašumą. Nesėkmę balbieriškietė patyrė ir kovoje dėl trečiosios vietos, o galutinėje įskaitoje užėmė 4-tąją vietą.

Edvinas Šeškus, kuris įveikė visus varžovus ir tapo savo amžiaus grupės nugalėtoju, gan lengvai išėjo iš grupės bei įtikinamai įveikė varžovą ketvirtfinalyje. Pasak krepšininko, sunkiausiai sekėsi kovoti pusfinalyje, kuriame reikėjo stumdytis su sunkesniu varžovu. Finale, anot prieniškio, problemų nebuvo.

Atrankiniame etape Palangoje tik trečiąją vietą užėmęs E. Šeškus pasakė, jog ta aplinkybė, jog į finalą patenka keturias pirmas vietas užėmusieji krepšininkai, neleido kaip reikiant susikaupti.

Taip pat skaitykite