Darbo partijos skyriui tebevadovaus Rima Zablackienė

Vasario 12 d. Prienų rajono darbiečiai, susirinkę į ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą, savo vedle vėl išrinko Rimą Zablackienę. Kitų kandidatų į pirmininko vietą nebuvo. Pasak R. Zablackienės, tas faktas, jog nebuvo pasiūlyta daugiau kandidatūrų į pirmininko vietą, nereiškia, kad rinkimai buvo nedemokratiški. Anot perrinktos skyriaus pirmininkės, nekelti daugiau kandidatūrų nutarė patys skyriaus nariai, o rezultatai tik patvirtino, kad jos vykdoma veikla atitinka partiečių lūkesčius. Susirinkime buvo išrinkti ir pirmininko pavaduotojai. Jais tapo Andrius Banionis (pirmasis pavaduotojas), Vytautas Martinaitis, Vida Kasiulienė ir Algis Gustainis.
Pirmininko pavaduotojo vietos neteko Antanas Gustaitis, atsisakęs kandidatuoti į šį postą, nes Darbo partijos etikos komisijoje bus svarstomas kolegų iš Birštono skundas dėl garbės ir partijos vardo teršimo. Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, nemažai žmonių priimti į darbiečių gretas Birštono skyriuje rekomendavo A. Gustaitis.
A. Gustaitis, patvirtinęs, jog nutarė nekandidatuoti į pirmininko pavaduotojo postą, atsisakė paaiškinti tokio sprendimo priežastis, nes esą nieko nežino apie skundą partijos etikos komisijai.
Birštono skyriaus pirmininkas Andrius Ramoška teigė, jog negali nei patvirtinti, nei paneigti fakto, kad  skunde partijos etikos komisijai figūruoja A. Gustaičio pavardė. A. Ramoška įsitikinęs, jog Birštono skyrius sėkmingai formuojasi ir jokios pašalinės jėgos negali turėti įtakos jo veiklai.
Primename, jog A. Gustaitis su trenksmu prieš savivaldybės rinkimus perėmė vadovavimą Liberalų sąjūdžio Prienų skyriumi, bet taip pat netikėtai paliko šią partiją ir perėjo į darbiečių gretas, iškart tapdamas Prienų skyriaus pirmininko pavaduotoju. Ir štai dabar buvo priverstas atsisakyti ir šio posto.

Taip pat skaitykite

18 komentarai

 1. rytas

  visada mane zavejo rimutes sugebejimai,turint biuleteini atostogaut pajuryje,tik ji viena moka gaut atlyginima nedirbdama,susidaro vaizdelis,kad ji gudriausia is visu,norisi bobikei prie pilnesnio lovio,stenkis rimute,lipk visiems ant…tai gal ir pavyks.o jau kai prieisi tai bent pakabliuosi ligi kaklo…

 2. Etna

  o, ziuriu ir oponentai islindo is po lapu su visom tik jiems vieniems zinomom Zablacienes biografijos „demem“. Tik visiskas berastis gali rasyti, kad gaunant atlyginima uz darba turi grauzti sazine (cia jau arba su sazine arba su galva problemos), o mano ziniomis, tai tik tokie zmones kaip Zablackiene ir turetu dirbt savivaldybej, nes ji turi Savivaldos instituciju administravimo magistro diploma. Nesuprantantiems paaiskinu: tai universiteto diplomas. Zinoma, berasciu armija tokie dalykai siutina ir jiems nereikia protingu ir issilavinusiu zmoniu, todel ir rasineja visokias nesamones, kad tik sumenkintu.

 3. AS IS KAIMO

  Stai tik dabar per BTV isgirdau gera anekdota:Moteris rado suzeista gyvate,parsinesusi namo ja isgyde.Ir ka tu manai–isgijusi gyvate ikando moteriai..–Kodel tu man ikandai ,juk as tave pagydziau,turetum buti man dekinga?—Bet gi tu zinojai ,kad as esu gyvate.
  MORALAS tam kitaip:Gyvate ir ir pagijusi lieka gyvate su nuodingais dantimis.

 4. ANTANAS IS PRIENU

  Labai noreciau suzinoti ,kas slepiasi po niku „KITAIP“,nes nei vienas teiginys neatitinka tikroves.Matyt RIMA ZABLACKIENE sitam „kitaip“ yra uzmynusi ant nuospaudos,kad nesamones raso noredamas sumenkinti DP Prienu skyriaus pirmininke. Darbo partija jau yra uzsiauginusi stora oda ir pilamas purvas nesilaiko,taip kad veltui stengiates mielieji „kitaip“Pirmiausiai reikia apsikuopti patiems savo tvartuose ir tik poto drabstytis ant kitu.