Darbo partijos Prienų skyrius šventė Užgavėnes

Užgavėnės – viena žaismingiausių švenčių. Seni žmonės sakydavo: jei Užgavėnių nešvęsi, tai visus metus nuo nelaimių neatsiginsi.

Tad praeitą sekmadienį gausus būrys Darbo partijos Prienų skyriaus narių ir jų bičiulių susirinko Prienų estradoje triukšmingai varyti žiemos iš kiemo. Visi stengėsi kuo smagiau švęsti, kuo daugiau prisikirsti tradicinių Užgavėnių valgių – šiupinio, pačių įvairiausių blynų, šaltienos ar ant laužo kepto kumpio. Pasistiprinę mažieji ir jų tėvai bei seneliai smagiai leidosi nuo kalniuko, rungėsi tarpusavyje, kas toliau nuvažiuos, kas bus greitesnis ar vikresnis.

Kokios Užgavėnės be Lašininio ir Kanapinio? Šių dviejų personažų dvikova daugiausiai džiaugsmo suteikė vaikams, kurie labai stengėsi padėti Kanapiniui nugalėti storulį Lašininį.

„Užgavėnių šventę organizuojame pirmą kartą, tačiau matome, kad renginys pavyko. Dalyvių gausa pranoko visus lūkesčius. Džiaugiuosi, kad turime ne tik aktyvius skyriaus narius, bet ir visą būrį mūsų bičiulių. Šis susibūrimas parodė, kad žmonės iš tiesų mėgsta žiemos pramogas, tik reikia noro juos sukviesti. Manau, kad mūsų skyrius turės dar vieną tradicinį renginį – Užgavėnių šventę“, – džiaugėsi skyriaus pirmininkė Rima Zablackienė.

Darbo partijos Prienų skyriaus informacija

Taip pat skaitykite