Darbo partijos Prienų skyriuje – migracijos nuotaikos

Į Darbo partijos Prienų skyrių atėjo nelabai džiaugsmingi laikai: jos lyderė Rima Zablackienė dar negavo centrinės partinės valdžios palaiminimo bolatiruotis į Seimą vienmandatėje apygardoje, o skyrių palieka nariai.
Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, skyrius neteko apie 50 narių. Buvęs darbietis Antanas Krasnickas, kalbėdamas apie savo pasitraukimą iš partijos gretų, pasakojo, kad negalėjo likti skyriuje, kurio vadovybei reikia tik paklusnių avinėlių, o ne žmonių, turinčių ką pasakyti.
Skyriaus pirmininkė R. Zablackienė, patvirtinusi dalies narių pasitraukimo iš skyriaus faktą, pabrėžė, jog pasitraukė apie 20 narių, politinių turistų grupė. Anot jos, šios grupės vedlys nesugeba dirbti, jis moka tik konfliktuoti. R. Zablackienė situaciją skyriuje apibūdino patarlės žodžiais: „nesidžiauk radęs, neverk praradęs“.
Vienas iš Darbo partijos lyderių Vytautas Gapšys, naujienų portalo kvitrina.com paklaustas, ar R. Zablackienei bus leista bolatiruotis vienmandatėje apygardoje, atsakė, jog klausimas dėl Prienų skyriaus pirmininkės yra atidėtas dėl partijos viduje iškilusių klausimų. Anot Darbo partijos rinkiminio štabo vadovo, sprendimas dėl R. Zablackienės bus priimtas išsiaiškinus visas aplinkybes, bet apie konkrečią datą nekalbėjo.

Taip pat skaitykite

4 komentarai

 1. alvydas

  manau skyriaus pirmininkas turi tureti savo nuomone ir laikytis pasirinktos strategijos,kuria formuoja skyriaus taryba

 2. mimi

  Čia pirmininko vietą siūloma užleisti Antanui Gustaičiui, kuris partijas keičia dažniau nei tūlas kaimietis kojines? Ar apie kokį kitą Gustaitį kalbama? Ir žodžio „daiGtas“ rašybą pasitikrinkite.

 3. Nemunas

  …o ko reik tiketis is tokios intrigantes ,juk del savo ambiciju padarys bet ka,kad tik kitus paminti po padu ,kad jos butu visur paskutinis zodis ,seniai laikas jai jau i pensija,nes jei liks dar skyriaus pirmininke tai skyriuje neliks partieciu,o skyrius buvo stiprus pries savivaldos rinkimus,skyriu suskalde kai neatsiskaite tiems kurie padejo per rinkimus,pazadus reik teseti.
  Manau ji vienmandatininke tai didelis nulis,nes ir per svivaldos rinkimus buvo tik antra sarase,jau tada reikejo vieta uzleisti stipresniems,bet cia suzaide moteriskos ambicijos…..
  Antanas Krasnickas saunuolis kad visa sita jos mesla iskele i viesuma,jai sitas ir nepatiko ir pradejo is skyriaus metyti narius kurie buvo Antano K puseje ,skyriu palike apie 50-80 nariu plius jos suspenduoti dar kokia 20. Reiktu labai rimtai paieskoti naujo pirmininko,tvarkingo,ambicingo,nebijancio issukiu,gebancio suburti kolektyva.
  Tai va p.Rima rinkis daigtus ir uzleisk pirmininko vieta kitam:Gustaiciu ,Banioniu,Martinaiciu ar nauju veidu ieskok………