Dar viena drama kurorte, bet „Milastos“ komanda išlieka pergalių kelyje

IMGP7828

Lapkričio 25 d. Birštono „Milasta“ namuose žaidė RKL čempionato rungtynes su Druskininkų komanda. Šįkart ekipai vėl negalėjo padėti Edvardas Vetrenka, bet į eilinę pergalę vedė Vytautas Jakubaitis (23 taškai, 8 atkovoti kamuoliai) ir Eivydas Aleksa (20 taškų, 9 atkovoti kamuoliai). Jiems gerai talkino Rytis Leonavičius (11 taškų).

Rungtynių eiga buvo panaši į amerikietiškus kalnelius ir iki pat finalinio švilpuko nebuvo aišku, kas taps nugalėtojais. Likus iki rungtynių pabaigos apie dviem minutėms Birštono komanda pirmavo 8 taškais (79:71). Bet svečiai iš Druskininkų sukėlė tikras gaudynes ir privertė aikštelės šeimininkus klysti. Skirtumas akimirksniu sumažėjo iki 2 taškų (84:82).

Vakaris Diškevičius šaltakraujiškai realizavo du baudos metimus (86:82). Druskininkų komanda atsakė taikliu dviejų taškų vertės metimu (86:84) ir iškart baudavo. Domantas Jasionis pataikė vieną baudos metimą (87:84). Svečių ataka nebuvo sėkminga ir Birštono krepšininkai iškovojo eilinę pergalę. Tiesa, trečiojo kėlinio pradžioje pasirodė nerimo ženklai, nes Druskininkų komanda buvo įgijusi net 11 taškų persvarą (44:55). Aurimo Liuizos auklėtiniai parodė charakterį ir iki kėlinio pabaigos ne tik panaikino atsilikimą, bet ir įgijo 3 taškų persvarą (68:65). Tai buvo kertinis rungtynių momentas, po kurio „Milastos“ krepšininkai jau kontroliavo žaidimo eigą.