Dainiaus Žvaliausko metimas sužlugdė „Savivaldybės/Gyvenimo“ viltis

Sausio 12 d. rajono krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos rungtynės tarp „Policijos“ ir „Savivaldybės/Gyvenimo“ komandų.
Rungtynių pradžia ir trijų kėlinių eiga nerodė, kad mačo pabaiga bus tokia dramatiška.
„Savivaldybės/Gyvenimo“ krepšininkai kontroliavo rungtynių eigą tris kėlinius. Po pirmojo „Policijos“ varžovai pirmavo 12 taškų (27:15), po dviejų – 13 (49:36), nors antrame kėlinyje „Savivaldybės/Gyvenimo“ komandos pranašumas vienu metu siekė net 27 taškus. Po trijų kėlinių „Policija“ atsiliko 12 taškų (51:63).
Ketvirtame kėlinyje įvyko didysis persilaužimas. „Policijos“ krepšininkai pakilo į lemiamą šturmą. Kėlinio pabaigoje „Savivaldybės/Gyvenimo“ krepšininkai vis dar pirmavo, bet „Policijos“ žaidėjo Dainiaus Žvaliausko paskutinę rungtynių sekundę į krepšį mestas kamuolys, ilgai pašokinėjęs ant lanko, įkrito į krepšį ir „pavogė“ iš „Savivaldybės/Gyvenimo“ komandos pergalę (82:81).