Birštono „Milasta“ Druskininkuose patyrė dar vieną pralaimėjimą

331914192_1158101288226897_4799083609371440596_n

Vasario 17 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė RKL išvykos rungtynes su Druskininkų komanda. Tai, kad čia Birštono komandai nebus lengva kovoti, buvo aišku iš anksto. Rungtynės Birštone, kuriose spindėjo Vytautas Jakubaitis, buvo laimėtos po dramatiškos kovos (87:84). Deja, Druskininkuose Vytautui pakartoti savo pasirodymo nepavyko. Jis už dvi technines pražangas turėjo palikti aikštelę.

Lyderystę pabandė perimti Eivydas Aleksa (18) ir Dominykas Jurgelionis (18), bet Aurimo Liuizos auklėtiniai neatlaikė varžovų fiziškumo ir buvo priversti pripažinti Druskininkų komandos pranašumą (63:87).

Pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkai du kartus bandė „pabėgti“ (9:0, 16:10), bet „Milastos“ krepšininkai grįždavo į žaidimą (9:7, 18:16). Rungtynių baigtis buvo nulemta antrajame kėlinyje, kai aikštelės šeimininkai laimėjo kėlinį rezultatu 30:11 (48:27). Trečiajame kėlinyje Birštono komanda dar bandė taisyti padėtį, bet sugebėjo sumažinti atsilikimą tik 2 taškais ( 64:45). Ketvirtajame kėlinyje „Milastos“ strategas Aurimas Liuiza, supratęs, jog šių rungtynių išgelbėti neįmanoma, leido pasireikšti ir jaunimui. Druskininkų komanda, palaikoma sirgalių, užtikrintai atsirevanšavo Birštono krepšininkams, laimėdama 24 taškų skirtumu (87:63).