Birštono Kurhauze šurmuliavusioje LMKL uždarymo šventėje žibėjo ir Prienų akcentas 

_IGP3929

kvitrina.com

Balandžio 20 d. Birštono Kurhauze vyko iškilminga LMKL sezono uždarymo šventė. Primename, jog LMKL čempionėmis tapo Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės, kurios finale įveikė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ komandą, kuriai atstovavo prieniškė Livija Sakevičiūtė, o treneriu dirbo prieniškis Ričardas Maceina.

R.Maceina iškovotą antrąją vietą įvertino labai gerai, nes, anot jo, komanda įrodė, jog turi potencialą, nors buvo nurašoma. Treneris gerai atsiliepė ir apie jaunosios prieniškės Livijos Sakevičiūtės žaidimą.

Pasak R. Maceinos, Livija drąsiai kovoja su labiau patyrusiomis oponentėmis.

LMKL direktorė Audra Ginelevičienė, naujienų portalo kvitrina.com paklausta apie vietos sezono uždarymo šventei pasirinkimą, atsakė, jog seniai svajojo apie šventės organizavimą Birštone, bet prieš trejus metus aplink Kurhauzą dar nebuvo sutvarkyta aplinka, todėl buvo pasirinkta „Karališkoji rezidencija“.

Pasak A. Ginelevičienės, Birštonas – šiltas ir gražus miestas, kuriam vadovauja energinga merė Nijolė Dirginčienė su savo profesionalia komanda. Anot LMKL direktorės, smagu būti ten, kur esi laukiamas.

Taip pat skaitykite