„Birštono“ krepšininkai pirmosios pusfinalio rungtynes baigė su vieno taško deficitu

IMGP82981-364x245Balandžio 26 d. „Birštono“ krepšininkai svetur žaidė Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos pirmosios „Mažosios taurės“ pusfinalio rungtynes su Naujasodžio „Virinta“. Galima teigti, jog rezultatas gan palankus birštoniškiams, nes pralaimėta tik vieno taško skirtumu (86:87).
Rungtynes „Birštono“ komanda pradėjo labai užtikrintai ir po pirmojo kėlinio įgijo 8 taškų persvarą (22:30). Deja, jau antrajame kėlinyje visas pranašumas buvo išbarstytas ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (43:43).
Trečiajame kėlinyje kurorto krepšininkai sužaidė sėkmingiau nei varžovai ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 4 taškų persvarą (64:68). Bet vėl pasikartojo svarstyklių principas ir ketvirtajame kėlinyje sėkmė lydėjo aikštelės šeimininkus, kurie sugebėjo išplėšti pergalę vieno taško skirtumu (87:86).
Osvaldas Brazdžionis pelnė 29 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. Mindaugo Knyšiaus sąskaitoje 21 taškas. Rokas Marcinkevičius į varžovų krepšį įmetė 14 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.
Atsakomosios  rungtynės bus žaidžiamos gegužės 1 d. 14.30 val. Birštono gimnazijos salėje.

Informuojame, jog gegužės 2 d. Birštone vyks „Mažosios taurės“  finalinio ketverto varžybos. 13.00 val. bus žaidžiamos mažojo finalo rungtynės, o 15.00 val. – finalo.