Birštono konservatoriai sieks aktyvesnio dialogo su visuomene

Daugiau diskusijų, įsiklausymo į bendruomenės lūkesčius ir noro dirbti komandoje, o ne atsakingus sprendimus priiminėti tyliai už uždarų durų. Taip šiuolaikinį savivaldos modelį regi Darius Šeškevičius ir TS-LKD Birštono skyriaus kandidatai į savivaldybės tarybą.

Birštono konservatoriai nori pasiūlyti ne tik kitokį požiūrį į žmogų, paprastą savivaldybės gyventoją, bet ir sieks atgaivinti savitarpio pagalbos ir bendradarbiavimo santykius tarp vietos valdžios ir gyventojų, nes dažnai pastebi, jog mūsų mieste vyrauja ne valstybės tarnautojo, o viršininko mentalitetas.

Tik patraukliame, klestinčiame, turinčiame ką pasiūlyti mieste bus gera ir birštoniečiui, ir miesto svečiui, čia norės grįžti ir naują gyvenimą kurti jauni žmonės, ir verslininkai, kuriantys darbo vietas ir siūlantys žmogaus orumą atitinkantį atlygį. Todėl savo rinkimų programoje vietos konservatoriai išskiria investicijų pritraukimo, darbo vietų kūrimo ir jaunų žmonių pritraukimo svarbą.

bendras A3

Investicijos sunkiai pasiekia provincijos savivaldybes, nes investuotojai ten neranda jaunos, kvalifikuotos darbo jėgos. O ir jauni profesionalai nepasilieka provincijoje, nes nesulaukia, kada investuotojai ten sukurs tokių patrauklesnių darbo vietų, o savivaldybė užtikrintų šiuolaikiško ir prieinamo būsto atsiradimą. Šį užburtą ratą galima sustabdyti tik tada, jei ne tik ryžtingai pritrauksime investicijas, kurios sukurs naujas darbo vietas, tačiau ir padėsime pirmuoju būstu apsirūpinti jaunoms profesionalų šeimoms. Jos turi gauti valstybės finansinę paramą pirmojo būsto įsigijimui.

Neatsitiktinai Birštono konservatoriai į rinkimus eina su šūkiu „Būk išgirstas“!, kviečiančiu kalbėtis, išsakyti problemas ir lūkesčius, kurių visuomenė tikisi iš valdžios, nes daug bendraudami su gyventojais ir bendruomenių lyderiais pastebi, kad tai aktuali problema mūsų savivaldybėje.

Todėl tikėdami, kad kartu galime geriau ir jausdami savivaldybės gyventojų palaikymą, turime parodyti, kad esame savo miesto šeimininkai, neabejingi ir sugebantys susidoroti su kylančiais iššūkiais.

Politinė reklama. Apmokėta iš TS_LKD rinkimų sąskaitos.

Taip pat skaitykite