„Birštono“ komanda antrus metus iš eilės triumfavo tarptautiniame petankės klubų turnyre

IMGP8341

kvitrina.com

Spalio 13 d. Birštono petankės aikštyne vyko klubų komandinis turnyras, kuriame varžėsi aštuonių klubų komandos iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos. Turnyrą antrą kartą iš eilės laimėjo „Birštono“ komanda, kuriai atstovavo Evaldas Paulauskas (Šiauliai, vienetai), Irma ir Paulius Bagdanavičiai (Birštonas, Prienų rajonas, dvejetai). Trejetų varžybose „Birštoną“ atstovavo Vytautas Gedminas, Robertas Travkinas (Birštonas), Rolandas Žinevičius (Šiauliai).

IMGP8136

Irma ir Paulius Bagdanavičiai nesenai atšventė savo vestuves ir prieš turnyrą buvo pasveikinti šios sporto šakos bendruomenės, o Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys įteikė jaunai šeimai specialų prizą.

Šiame turnyre vienu metu žaidžiami vienetų, dvejetų ir trejetų susitikimai. Už pergales skiriami atitinkamai 2, 3, 5 taškai.

IMGP8317

„Birštono“ komandai daugiausiai taškų (21) į bendrą krepšelį atnešė Irma ir Paulius Bagdanavičiai, kurie laimėjo visus savo susitikimus (7).

IMGP8337

20 taškų pridėjo trejeto vyrai, kurie laimėjo 4 susitikimus.

IMGP8368

5 pergales (10 taškų) iškovojo vienetų varžybose startavęs Evaldas Paulauskas.

1 vieta ,,Birštonas'' komanda

Surinkusi 51 tašką „Birštono“ komanda užtikrintai laimėjo ir antrus metus iš eilės tapo tarptautinio turnyro nugalėtoja.

2 vieta ,,Šiauliai'' komanda iš Šiaulių

Antroji vieta atiteko „Šiaulių“ klubo komandai (44),

3 vieta ,,Warriors'' komanda iš Latvijos

o trečioji – „Warriors“ komandai iš Latvijos (42).

Birštonas turi gerą petankės aikštyną, bet tarptautinių turnyrų organizavimui jo vieno per mažai. Norint į kurortą pritraukti rimtas užsienio komandas būtina įrengti šalia mažiausiai dar vieną tokį aikštyną. Vietos lyg ir yra. Petankė Europoje populiari sporto šaka, Birštono meistrai pasiekė neblogą lygį ir kviečiami į turnyrus svetur. Todėl būtų gerai, kad kurorte atsirastų dar vienas petankės aikštynas.

Taip pat skaitykite