Birštone duris atvėrė akių ligų kabinetas ir optikos salonas

Vilija Čiapaitė

Birštonas visada laukia naujų idėjų, naujo verslo vėjelio, kuris būtų naudingas ne tik vietiniams gyventojams, bet ir svečiams. O ieškoti naujų nišų gali tiek jauni, tiek brandaus amžiaus verslininkai. Šį kartą norėčiau papasakoti apie naują verslo nišos užpildymo dalelę…

Šiandien, vos dienai likus iki Birštono miesto šventės, duris atvėrė dar dažais kvepiantis akių ligų kabinetas ir optikos salonas „Birštono optika”, esantis J. Basanavičiaus aikštėje. Jau prie įėjimo pirmuosius klientus pasitiko spalvotų balionų girlianda ir atviros durys, tarsi sakydamos: „Mes jūsų laukiame ir pateisinsime jūsų lūkesčius!”.

Vos įžengusi į patalpą pajutau švelnų, neseniai daryto remonto kvapą. Viskas nauja, paprasta, kuklu. Vitrinose – akinių rėmeliai, platus akinių nuo saulės pasirinkimas, jų priežiūros priemonės, aksesuarai. Jokio perkrovimo, o atėjus pasijutau, tarsi esu laukiama. Beje, labai šaunu, kad čia dirbanti nemažą patirtį turinti akių gydytoja Gintautė džiūgavo, kad Birštonas jai visuomet buvo artimas širdžiai. „Čia tarsi sustoja laikas, kuomet išgirsti paukščių čiulbėjimą, pamatai saulėlydį, dangumi plaukiančius debesis”.

Kamerinė aplinka, kuria gali pasigirti Birštonas, jau seniai sužavėjo ne tik ją, bet ir jos šeimos narius. Taip bevaikščiodami po kurortą, Gintautė Gulbinienė su Gintaru Kriščiūnu atrado veiklos nišą, kuri juos labai pradžiugino – mieste nėra jokio optikos salonėlio. Viena iš šio dueto – gera akių ligų gydytoja, kitas – vadybos srityje suvalgęs ne vieną saują druskos, nutarė, kad reikėtų įsitvirtinti čia, Birštone. Kaune gyvenantys ir dirbantys profesionalai (Gintautė – Kauno centro poliklinikos akių ligų gydytoja, Gintaras – dirbantis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre), vis tik pasiryžo įleisti šaknis Birštone. Taip pat abu vienbalsiai patvirtino, jog merė Nijolė Dirginčienė pritarė jų sumanymui.

Visi keliai veda į Birštoną

Gintautė gerai prisimena, kai būdama rezidente pradėjo savo darbą Prienuose, E. Vieversio akių ligų kabinete – optikos salone. Čia susipažino su žmonėmis, Birštonu, kuris jau tada paliko nepakartojamą įspūdį. Užsidarius salonui, patirties sėmėsi Kaune, kur jau tapo akių ligų gydytoja. Net slapčiausiose mintyse nebuvo pagalvojusi, kad vėl atvyks į šiuos kraštus, tačiau taip jau gyvenimas sudėliojo, jog sugrįžo sustiprėjusi, turinti patirtį ir dar su savo verslu.

Daug informacijos apie Birštoną ir čia esančias sanatorijas ji ir Gintaras sužinojo iš vyro tėvelio, Lietuvos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo, kardiologo, habilituoto biomedicinos mokslų daktaro, Lietuvos reabilitologų asociacijos valdybos pirmininko, profesoriaus Aleksandro Kriščiūno. Pats Gintaras prisipažino, jog ir jam pačiam yra tekę ne kartą būti Birštone ir pajusti jo gydomąją galią, tad šiam sumanymui – papildyti sveikatinimo pasiūlą – neatsispyrė ir jie.

Be abejo, įsitvirtinti padėjo ir draugai, kurie skatino atvykti, įsikurti ir pradėti verslą čia, Birštone.

Pagaliau labai gerai, kai yra optikos ir akių ligų kabinetas, kur gali ne tik įsigyti akinius, bet ir pasitikrinti akis. Patvirtino ir Gintautė, kad čia bus galima pasitikrinti ir gauti profesionalią informaciją apie akių ligas ir jų gydymą.

Beje, labai pradžiugino informacija, jog vasaros laikotarpiu kabinetas dirbs be išeiginių. Darbo dienomis nuo 10 iki 19 val., šeštadienį nuo 11-19 val., sekmadienį 11-16 val.  Tel. +370 612 63856

Ir dar gera naujiena! Šventiniu laikotarpiu akiniams nuo saulės bus taikomos 30 %, o akinių rėmeliams – 20 % nuolaidos.

 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. silva

    Labai šaunu, nes Birštone tokios paslaugos nebuvo galima rasti. Dėkoju savininkams.