„Prienai“ antroje rungtynių pusėje sumindė svečius iš Estijos

„Prienų“ krepšininkai BBL čempionato grupės rungtynes baigė be pralaimėjimų. Šeštadienį prieniškiai po sudėtingos pirmos rungtynių pusės (37:35), antroje tiesiog sumindė „Tarvas“ komandą iš Rakvere (65:39) ir laimėjo rungtynes rezultatu 102:74.

Pirmoje rungtynių pusėje „Prienų“ komanda nemažai klydo, o ir pataikymas tikrai šlubavo. Tiesa, pirmojo kėlinio antroje pusėje aikštelės šeimininkai buvo įgiję 11 taškų pranašumą (24:13), bet antrame kėlinyje jį labai greitai išbarstė ir varžovai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (37:35).
Po didžiosios pertraukos situacija pradėjo keistis, ir kaip dera favoritams „Prienų“ krepšininkai pradėjo tolti nuo varžovų. Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 18 taškų (74:58). Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai įsismagino ir laimėjo rungtynes 28 taškų skirtumu (102:74).
Gediminas Orelik „Prienams“ pelnė 18 taškų, Paulius Ivanauskas -16, Artūras Valeika -14.