„Prienai“ neturėjo vargo Jelgavoje

„Prienų“ krepšininkai antrąjį BBL etapą pradėjo įtikinama pergale. Sausio 12 d. prieniškiai 25 taškų skirtumu įveikė „Jelgavos“ krepšininkus.

Pirmasis kėlinys buvo gan rezultatyvus. Abi komandos mieliau atakavo, nei gynėsi. Ilgą laiką rezultatas buvo lygus (5:5, 8:8). Visgi, kėliniui įpusėjus, pradėjo ryškėti „Prienų“ pranašumas. Svečiai spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį (8:17). Prieniškiai išlaikė iniciatyvą iki kėlinio pabaigos ir laimėjo jį 5 taškais (17:22).

Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė: „Prienai“ žaidė ramiai ir kontroliavo rungtynių eigą. Kėlinio pradžioje svečiai padidino pranašumą iki 11 taškų (17:28). Aikštelės šeimininkai spurtavo ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų (25:32). „Prienai“ atsakė dar galingiau ir po Tautvydo Šležo dvitaškio komandas jau skyrė 15 taškų (29:44), o po dviejų kėlinių „Prienai“ pirmavo 13 taškų skirtumu (33:46).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Prienai“ per dvi minutes po T. Šležo ir P. Ivanausko taiklių metimų padidino savo pranašumą iki 22 taškų (33:55), o po Arno Labucko šou jau pirmavo 27 taškais (35:62). Vėliau atėjo laikas sublizgėti Gediminui Orelik ir „Prienų“ pranašumas šoktelėjo iki 31 taško (37:68).
Svečių treneris Virginijus Šeškus į aikštelę išleido  atsarginio suolelio žaidėjus. Vienu metu aikštelėje žaidė P. Ivanauskas, D. Šeškus, K. Aldakauskas, T. Šležas ir A. Labuckas. Ir net tada „Prienai“ išlaikė solidų pranašumą (42:74). Prieš lemiamą kėlinį svečiai turėjo 29 taškų persvarą (45:74).

Ketvirtame kėlinyje vyko atviras krepšinis. Aikštelės šeimininkai pabandė sušvelninti skirtumą, bet „Prienų“ krepšininkai jiems to neleido. Ir nors ketvirtą kėlinį „Jelgavos“ komanda laimėjo, pergalę rungtynėse šventė svečiai iš Lietuvos (68:93).

Gediminas Orelik prie komandos pergalės prisidėjo 21 tašku ir 14 atkovotų kamuolių, Tautvydas Šležas ir Arnas Labuckas pelnė po 15 taškų, Paulius Ivanauskas – 13.