Balbieriškyje praūžė vasaros šventė

Liepos 20 dieną Balbieriškio seniūnijos gyventojai, kaip jau tapo įprasta, gan aktyviai dalyvaujantys seniūnijos vasaros šventės renginiuose, nuo pat ryto skubėjo į Balbieriškio stadioną, kur rinkosi krepšinio, futbolo ir smiginio turnyrų dalyviai.

Futbolo turnyre dėl nugalėtojų vardo varžėsi keturios suaugusiųjų ir dvi vaikų komandos.
Suaugusiųjų turnyras buvo įdomus, nes komandos buvo panašaus lygio, todėl visose rungtynėse buvo kovojama dėl kiekvieno kamuolio, kiekvieno metro aikštelėje.

taures-medaliai-oranzine

Vis tik laimėtojas būna vienas, ir šiemet vėl stipriausia tapo „Ringio” komanda.

Tai buvo buvo trečias iš eilės jų skintas trofėjus, ir pereinamoji taurė nukeliavo pas ringiečius visiems laikams. Vaikų grupėje „Čempionų” komanda įveikė „Tauro” futbolininkus ir džiaugėsi pergale turnyre.

Reikia pažymėti, jog Balbieriškyje sporto entuziastų dėka sparčiai atgimsta futbolas. Šios sporto šakos mėgėjai ne tik patys susibūrė į klubą, bet ir sėkmingai ugdo jaunąją kartą. Smagu buvo stebėti, kai iš Balbieriškio kilęs verslininkas Rolandas Bulvinas padovanojo jauniesiems futbolininkams, atstovaujantiems Balbieriškį įvairiose rajoninėse varžybose, naują sporto aprangą. Seimo narys Andrius Palionis Balbieriškio pagrindinės mokyklos direktoriui įteikė futbolo kamuolį. Balbieriškio seniūnija pasirūpino pereinamosiomis taurėmis, o Vytautas Pranckevičius, Vydmantas Petraška ir Algis Marcinkevičius – medaliais ir dovanomis.

Kelvas-400x200-GIF

Vaikučius taip pat pradžiugino A. Palionio dovanoti saldūs prizai.

Krepšinio turnyre, kaip ir įprasta, buvo karšta, emocijos liejosi per kraštus. Tiesa, neseniai įrengtoje aikštelėje stovėjo paskolinti krepšinio stovai, nes stacionarieji buvo pavogti. Varžybos krepšinio aikštelėje vyko dvejose amžiaus grupėse. Suaugusiųjų grupėje nugalėjo „Elektros” komanda, o vaikų grupėje triumfavo trejetas iš komandos „Mūsų medis”. Krepšinio turnyro sekretoriate triūsė LMKL žaidėja Rita Žilinskaitė. Varžybas stebėjo ir „Sprite talentų kovos” I-ojo atrankos etapo savo amžiaus grupėje nugalėtoja Gabrielė Putriūtė. Komandų gretose galima buvo pamatyti LKL, RKL čempionatuose žaidžiančių krepšininkų.

Birstono terasa pablurinta_sofi_pizza_10proc_kvitrina

Kol futbolo ir krepšinio aikštėse vyko bekompromisės kovos, smiginio entuziastai prie darts lentos bandė rankų taiklumą. Šiose varžybose amžiaus grupių nebuvo, bet vyrai ir moterys varžėsi atskirai. Taikliausiai strėlytes mėtė Paulina Makselytė ir Mantas Šatrauskas.

O vakarop Balbieriškyje visi keliai vedė link parko estrados, kur koncertavo kolektyvai iš Balbieriškio, Kunigiškių, Prienų, Stakliškių ir Simno.

Smagūs šokiai ir dainos patiko ne tik susirinkusiems balbieriškiečiams ir miestelio svečiams, bet ir vasaros lietučiui, kuris lydėjo šventinės programos dalyvius geras tris valandas.

Bet netikėtas dangaus svečias neišgąsdino žiūrovų, kurie šiltai pasitikdavo kiekvieną kolektyvą.

Vasaros šventės organizatoriai – seniūnija, kultūros ir laisvalaikio centras bei mokykla su partneriais ir rėmėjais, kurių buvo tikrai daug, – padovanojo seniūnijos gyventojams ir svečiams daug smagių akimirkų ir gerą nuotaiką.

Vidmantas Venclovas

Karolis Urba

Taip pat skaitykite

4 komentarai

 1. krastiete

  Tvarka yra tvarka juk del saugumo tokia tvarka yra patvirtinta. Manau tai teisinga . Tik kad oras siemet buvo prastas, bet tikekimes kitais metais bus geresnis.

 2. B

  Mokykimės švesti, linksmintis šviesoje ir blaivūs. Tamsa reikalinga tik norintiems nesąmones daryti (gerti, muštis, viską niokoti).

 3. MHM

  Būtų viskas gerai, jei būtų ilgiau padarę šventę, o dabar visi tik pradėjo švęst ir baigėsi viskas…
  Žodžiu, nieko gero šiemet…