Atnaujintoje tinklinio aikštelėje Jiezne ‒ „Joninių taurės“ turnyras 

IMGP1961

kvitrina.com

Birželio 23 d. Jiezne, atnaujintoje tinklinio aikštelėje, vykusiame „Joninių taurės“ turnyre susikovė 6 vyrų ir dvi moterų komandos.

IMGP1949

Oficiali turnyro atidarymo ceremonija prasidėjo padėkos žodžiais Jiezno seniūnijos verslininkams Algimantui Šidlauskui, Kęstučiui Grušelioniui ir Adomui Kieliui, kurių dėka šalia aikštelės atsirado suolai ir tinklas, apsaugantis aikštelę nuo kelio.

Dėl „Joninių taurės“ užvirė rimtos kovos. Vyrų rinktinės buvo suskirstytos į dvi grupes po 3 komandas. Grupėse varžybos vyko rato sistema, o pirmąsias dvi vietas užėmusios komandos sudarė pusfinalio poras.

Likimo pirštas lėmė, kad turnyrą laimėjo komanda „Kur smėlis“, kuri savo pirmąją kovą pralaimėjo „Mūrams“. „Mūrai“ ir tapo šios grupės nugalėtojais. Kitoje grupėje pirmąją vietą laimėjo „Vinegreto“ trijulė. Antra liko „Vermišelių“ komanda.

Pusfinalio poras sudarė „Mūrų“/„Vermišelių“ ir „Kur smėlis“/„Vinegreto“ komandos. Taip jau buvo lemta, jog į finalą prasibrovė „Mūrų“ ir „Kur smėlis“ trijulės, kurios atidarė turnyrą. Bet šį kartą stipresni buvo „Kur smėlis“ vyrai. Kovoje dėl trečiosios vietos tvirtesni buvo „Vinegreto“ vyrukai.

IMGP1915

Merginų turnyre jėgas nutarė išbandyti tik dvi komandos – „Familija“ ir „Pramiegoję“. „Familija“ buvo pajėgesnė. Komandos nugalėtojos ir prizininkai buvo apdovanoti Joninių šventės metu.

 

Taip pat skaitykite