Ar „Rūdupis“ Eurocup rungtynes žais Prienų sporto arenoje?

Lapkričio 15 d. Prienų „Rūdupio“ krepšininkai pradeda kovas Eurocup turnyre. Pirmos rungtynės bus žaidžiamos išvykoje su Gasteros „Flames“ komanda iš Olandijos, o lapkričio 22 ir 29 d. „Rūdupis“ priims Salonikų „Aris“ ir Nymburko ČEZ komandas. O kur Prienų komanda žais namų rungtynes? Šis klausimas seniai neduoda ramybės komandos aistruoliams. Pirminiais duomenimis, „Rūdupio“ namų arena turi tapti Kauno sporto halė. Tiesa, gaunama nemažai informacijos, jog krepšinio klubo „Prienai“ vadovai daro visus įmanomus žingsnius, kad būti leista Eurocup turnyro namų rungtynes žaisti Prienuose. Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, turnyro vadovybė lyg ir neprieštarauja, kad rungtynės galėtų vykti ir salėje, turinčioje ne 3000, o 2000 vietų žiūrovams.

Deja, arenos užbaigimo darbai buksuoja. Tik dabar montuojamos švieslentės, vis dar lieka neaiškumų dėl apšvietimo, nesumontuotos tribūnos (jas bus pradėta montuoti spalio 17 d.), o kėdės žiūrovams Prienus pasieks tik spalio 28 d. Dar neišspręstas klausimas dėl betono dulkių nepatekimo į salę. Didžiulio sporto arenos holo grindų danga yra betoninė, ir tūkstančiai sirgalių betono dulkes neabejotinai perneštų į salę ir paklotas parketas turėtų atlaikyti „šlifavimo“ betoninėmis dulkėmis išbandymą.

Dar neparuoštos sekretoriato vietos, o lapkričio 4 d. jau užplanuotos arenoje LKL čempionato rungtynės su „Techasu“, neįrengtos vietos ir žurnalistams.

O blogiausia, kad sporto arenos užsakovas vis dar nepaskyrė atsakingo asmens, kuris rūpinsis šiais klausimais. Tad gal teisūs sakantys, jog esant tokiam organizavimui žaisti Eurocup taurės turnyro rungtynes Prienuose – visiškas nonsensas.

Šiai dienai nė viena savivaldybės institucija nenori prisiimti atsakomybės už arenos administravimą, motyvuodama, jog ji dar nepriduota valstybinei komisijai.

Mielieji, kai arena bus priduota, rūpintis nemažu ūkiu jau bus per vėlu!

Taip pat skaitykite