Alvydas Vaicekauskas: „Daugumos pamatai sudėti, bet diskusijos tęsiamos“

IMGP2246-536x644

Vacys Staknys

 Rinkimai baigėsi. Antrajai kadencijai rajono žmonių tiesiogiai išrinktas socialdemokratas Alvydas Vaicekauskas skelbia, jog „daugumos pamatas sudėtas“, bet diskusijos dėl platesnės koalicijos tęsiasi.

Mero pavaduotojo pareigas išrinktas meras Alvydas Vaicekauskas pasiūlė savo konkurentei antrajame rinkimų ture  Loretai Jakinevičienei.

Mero pavaduotojo pareigas išrinktas meras Alvydas Vaicekauskas siūlys savo konkurentei antrajame rinkimų ture Loretai Jakinevičienei.

Savivaldybės vadovo teigimu, kovo 25 d. vakare buvo sudėti pirmieji parašai (pasirašė 13 Tarybos narių) po valdančiosios koalicijos sutartimi, kurioje pabrėžta, jog savivaldybės mero pavaduotojo postas atitenka „tvarkiečiams“, nes jų kandidatas į merus surinko antrą po jo balsų skaičių, Savivaldybės administracijos direktoriumi bus siūlomas socialdemokratas, o į direktoriaus pavaduotojo vietą kandidatą siūlys LLS (liberalai).

Prienų rajono savivaldybės administracijos  direktoriaus poste Egidijų Visocką turėtų pakeisti Jūratė Zailskienė

Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus poste Egidijų Visocką turėtų pakeisti Jūratė Zailskienė

Naujienų portalo kvitrina.com žiniomis, mero pavaduotojo pareigas turėtų užimti Loreta Jakinevičienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus – Jūratė Zailskienė, jos pavaduotojo – Algis Marcinkevičius.

Pasak A. Vaicekausko, nežiūrint į tai, jog 13 Tarybos narių koalicija sukurta, diskusijos dėl didesnio atstovavimo dar vyksta. Mero teigimu, jis tikisi, jog kitų politinių jėgų atstovai prisijungs prie bendro tikslo įgyvendinimo, o ne žūtbūt reikalaus postų.

Meras patvirtino, jog į administracijos direktoriaus pareigas siūlys Jūratę Zailskienę, o jam patarinės Agnė Dargužienė.

 

Taip pat skaitykite

3 komentarai

  1. Kaimietė

    Ponia Aldona, prirašėte daug ir apie nieką.Turėtumėte žinoti, kad seniūnijų administracijų (kaip jūs rašote) niekas nerenka – jie laimi konkursus ir tampa vadovais.Visi jie turi aukštąjį išsilavinimą.

  2. ALDONA

    Reikėtų perrinkti seniūnijų administraciją. Negalima prileisti prie dokumentų, biudžetų žmonių neturinčių aukštojo išsilavinimo. Kodėl taip nyku ir sunku gyventi? Bloga socialinė atmosfera, vyrauja socialinis šablonas, kiekvienas vis kitaip iškraipo būtį. Seniūnai tikrai nieko nedirba. O ką kalbėti apie pasiekimus, kokybę? Nepažįsta verty bių, nemoka saugoti technikos, industrinių priemonių. Prienuose galima sukurti daug naujovių. Yra vietos ir geležinkeliui, ir pramonės įmonėms ir agrariniams objektams. Prienų rajonas turi būti plėtojamas pagal architektūrinius ir geodezinius planus. Negalima ko nors užkišti, uždengti, sugadinti. Galvoti trukdo siaubingas socialinis lygis, kai viskas daroma atvirkščiai, pajuokiančiai.