„Rūdupis“ eilinį kartą nesugebėjo įveikti Pasvalio komandos

Kovo 17 d. Prienų „Rūdupio“ krepšininkai eilinį kartą turėjo pripažinti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos pranašumą. Šį kartą buvo pralaimėtos LKL čempionato rungtynės ir patirtas ketvirtas pralaimėjimas.

„Rūdupis“ šiame sezone yra įgijęs „Pieno žvaigždžių“ sindromą ir dažniausiai pralaimi, nes netiki, jog gali laimėti.

Prienų komandos problemos prasidėjo antrame kėlinyje, kai aikštelės šeimininkai pradėjo kontroliuoti rungtynių eigą. Jei po pirmo kėlinio „Rūdupis“ turėjo tik vieno taško deficitą, tai po dviejų jau buvo atsilikęs 6 taškais (34:28).

Trečią kėlinį Prienų komanda sužaidė taip, kaip ne vieneriose rungtynėse – tiesiog beviltiškai prakišo (12:21). Po trijų kėlinių „Rūdupio“ krepšininkai turėjo 15 taškų deficitą (55:40), o ketvirtame pabudo, kai skirtumas ūgtelėjo iki 19 taškų (59:40). Atsilikimas pradėjo tirpti, ir, likus iki kėlinio pabaigos 2,5 min., po Valdo Dabkaus taiklaus metimo komandas skyrė tik 6 taškai (65:59).

Bet antrą dieną iš eilės „Rūdupis“ dovanėlės iš varžovo negavo. „Pieno žvaigždės“ neleido jam sukurti stebuklo ir rungtynes laimėjo rezultatu 72:63.

„Rūdupis“ pralaimėjo kovą po krepšiais (29/40) ir pataikė tik 8 tritaškius iš 32 mestų. Valdas Dabkus pelnė 23 taškus, Gediminas Orelik ir Simas Buterlevičius – po 11.

Virginijaus Šeškaus komentaras:

Sunku pralaimėti, kai atrodo, jog padaryta viskas, kas įmanoma. Blogiausia tai, kad nepataikėm laisvi, nesugebėjome apsiginti ir pridarėm nesąmoningų klaidų. Nepasakysiu, kad žaidėjai nekovojo, tiesiog pralaimėjome daug mikro dvikovų.

Deja, komanda dar nežaidžia taip, kaip norėtųsi.