• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

  LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Tarybos narys tris dienas nebuvo pasiekiamas

Rajono savivaldybės Tarybos narys Vytautas Martinaitis, dar neseniai dirbęs naujai įsteigtos „Medica“ klinikos vyr. gydytoju, pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, šio posto neteko. Deja, priežasčių, dėl kurių jis turėjo pasitraukti iš posto, sužinoti kol kas nepavyko. V. Martinaitis antradienį nepriiminėjo pacientų ir Prienų ligoninėje, nebuvo pasiekiamas net asmeniniu telefonu. Tiesa, Prienų ligoninės vyr. gydytojos pavaduotojos Jūratės Milaknienės teigimu, gydytojas-konsultantas V. Martinaitis buvo pranešęs, jog dėl asmeninių priežasčių antradienį negalės priimti ligonių ir jam buvo leista nedirbti. Pasak J. Milaknienės, pacientai, užsirašę pas konsultantą, nenukentėjo, nes buvo nukreipti pas šeimos gydytojus, o ekstremaliais atvejais juos apžiūrėjo chirurgas ligoninės priėmimo skyriuje.

Nepatvirtintais duomenimis, Tarybos narys turėjo sveikatos sutrikimo problemų, o nuo penktadienio turi ir nedarbingumo  lapelį, kuris galimai išduotas „Medicos“ klinikoje.

Darbo partijos Prienų skyriaus pirmininkė Rima Zablackienė naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog bendrapartiečio V. Martinaičio asmeninių ir darbo reikalų viešai aptarinėti nesiruošia bei nemano, jog jis savo elgesiu kenkia partijos įvaizdžiui, nes esą ne visada po gražiu rūbu galima aptikti gražią sielą.

Bet… Visgi Tarybos nariai turėtų suprasti, jog jie yra vieši asmenys ir atsakingi visuomenei už savo veiksmus. Norisi tikėti, kad V. Martinaitis suras laiko paaiškinti pastarųjų dienų metamorfozes.

Taip pat skaitykite

20 komentarai

 1. Skaitytojas

  Komentatoriai, o kur jus perskaitet, kazka smeiztino ar izeidziancio…

  Aiskiai parasyta „„Medica“ klinikos vyr. gydytoju, pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, šio posto neteko. Deja, priežasčių, dėl kurių jis turėjo pasitraukti iš posto, sužinoti kol kas nepavyko. “

  „Nepatvirtintais duomenimis, Tarybos narys turėjo sveikatos sutrikimo problemų, o nuo penktadienio turi ir nedarbingumo lapelį, kuris galimai išduotas „Medicos“ klinikoje.“

  Cia nebent komentatoriai zino tiesa…

  Is serijos „Vagie – kepure dega!“

  Atsakyti
 2. ausra

  Kodel jus visi skaitytojai,kaip aviu banda,ziurit tik i vienus vartus.Ponas koorespondentas nepatvirtintais duomenimis skelbia spaudai apie daktara Martinaiti. Jis gi nebuvo nuejas pas Medicaklinika vadovus ir nepasidomejo kaip yra is tikruju.Jis nera atleistas,kaip tiegiama kad uz kai kuriuos “ poelgius“, o perkeltas dirbti kitur.Tai skambetu ,kaip ir paaukstinimas. As turbut uz neteisingos informacijos pateikima,paduociau i tam tikras instancijas.

  Atsakyti
 3. mino

  Nei vienas nezinodami tikros padeties is karto tikima kas parasyta, g e d a ! ! ! ir paviesinta neteisinga informacija. Uz tai galima paduoti ir teisman, as jo vietoje budamas taip ir padaryciau.

  Atsakyti
 4. ausra

  ponas korespondene,kodel jus nepasidomite,del kokiu priezaciu daktaras Martinaitis isejo is darbo,o isejimo priezastis yra tokia ir ne kitokia,daktaras pakeltas pareigom ir dabar dirbs Kaune.O kas liecia daktaro asmeniskuma,tai yra ne jusu reikalas.As tai budama daktaro vietoje,Jus paduociau teisman

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti