Tarybos narys tris dienas nebuvo pasiekiamas

Rajono savivaldybės Tarybos narys Vytautas Martinaitis, dar neseniai dirbęs naujai įsteigtos „Medica“ klinikos vyr. gydytoju, pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, šio posto neteko. Deja, priežasčių, dėl kurių jis turėjo pasitraukti iš posto, sužinoti kol kas nepavyko. V. Martinaitis antradienį nepriiminėjo pacientų ir Prienų ligoninėje, nebuvo pasiekiamas net asmeniniu telefonu. Tiesa, Prienų ligoninės vyr. gydytojos pavaduotojos Jūratės Milaknienės teigimu, gydytojas-konsultantas V. Martinaitis buvo pranešęs, jog dėl asmeninių priežasčių antradienį negalės priimti ligonių ir jam buvo leista nedirbti. Pasak J. Milaknienės, pacientai, užsirašę pas konsultantą, nenukentėjo, nes buvo nukreipti pas šeimos gydytojus, o ekstremaliais atvejais juos apžiūrėjo chirurgas ligoninės priėmimo skyriuje.

Nepatvirtintais duomenimis, Tarybos narys turėjo sveikatos sutrikimo problemų, o nuo penktadienio turi ir nedarbingumo  lapelį, kuris galimai išduotas „Medicos“ klinikoje.

Darbo partijos Prienų skyriaus pirmininkė Rima Zablackienė naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog bendrapartiečio V. Martinaičio asmeninių ir darbo reikalų viešai aptarinėti nesiruošia bei nemano, jog jis savo elgesiu kenkia partijos įvaizdžiui, nes esą ne visada po gražiu rūbu galima aptikti gražią sielą.

Bet… Visgi Tarybos nariai turėtų suprasti, jog jie yra vieši asmenys ir atsakingi visuomenei už savo veiksmus. Norisi tikėti, kad V. Martinaitis suras laiko paaiškinti pastarųjų dienų metamorfozes.

Taip pat skaitykite

20 komentarai

 1. pupkis

  pritariu Zojai, aš irgi perbėgau į Medicą kliniką iš Prienų poliklinikos ir man ten patinka, nėra tokiu eiliu, malonus daktarai. o dėl Martinaicio, tai dar neaisku, kode jis ten nedirba, todel nereikia cia visokiu pletku skleist, kol niekas neaisku.

 2. Paukstukas

  pritariu Zojai, aš irgi perbėgau į Medicą kliniką iš Prienų poliklinikos ir man ten patinka, nėra tokiu eiliu, malonus daktarai. o dėl Martinaicio, tai dar neaisku, kode jis ten nedirba, todel nereikia cia visokiu pletku skleist, kol niekas neaisku.

 3. zoja

  neprapuls daktariukas,jam tai potankiai ,diedas metuos reik galvot o ne parseliuose natas pielint. girdejau ir fotkes yra..O kad klinika sauni tai tiesa,malonu ten lankytis.ir kolektyvas dabar puikus ir atsakingas .

 4. Saule

  Gerb., zurnaliste
  Nueikit pas klinikos vadovus ir uzklauskit del kokios priezasties buvo atleistas, o tada rasykit tokius straipsnius. Gal reiketu straipsnio apie jusu kompetencija rasyti straipsnius, kurie neparemti jokiais faktiniais duomenimis.