Skaudi „Birštono“ nesėkmė startiniame MMKL susitikime

IGP1145
kvtrina.com

Spalio 20 d. Mažųjų miestelių krepšinio lygos sezoną pradėjo vienintelė mūsų krašto komanda – Birštono „Birštonas“.

Nugalėtojui išsiaiškinti Kaišiadoryje vykusiose rungtynėse su Kruonio „Žaibo“ krepšininkais prireikė ir pratęsimo.
Deja, šios rungtynės nebuvo sėkmingos „Birštono“ komandai, nors kurorto krepšininkai, likus iki ketvirtojo kėlinio 29 sek., pirmavo 5 taškais (65:70). Lemiamu momentu vienas rezultatyviausių „Birštono“ komandos žaidėjų Raimundas  Gerbutavičius prametė baudos metimus ir „Žaibas“ išlygino rezultatą (72:72), o per pratęsimą pasikartojo ketvirtojo kėlinio pabaigos košmaras, bet su dar liūdnesne baigtimi. Dramatiškos rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu  83:80 (11:19, 16:15, 19:20, 26:18, 11:8).

Mantvydas Gečionis „Birštono“ komandai pelnė 22 taškus, Raimundas Gerbutavičius – 20, Rokas Marcinkevičius – 14, Darius Kuzmickas – 13.

Rungtynes „Birštono“ krepšininkai pradėjo užtikrintai ir iškart įgijo 8 taškų pranašumą (0:8), o pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 11:19. Antrajame kėlinyje „Žaibo“ komanda sugebėjo vienu tašku sumažinti skirtumą (27:34), bet trečiajame kurorto krepšininkai padidino persvarą iki 8 taškų (46:54).
Deja, ketvirtajame kėlinyje „Birštono“ komanda paleido jau rankose turėtą pergalę ir leido varžovams išlyginti rezultatą (72:72).
Pratęsimo metu sėkmė vėl nusisuko nuo kurorto komandos, nors likus iki rungtynių pabaigos mažiau nei minutei „Birštonas“ pirmavo 4 taškų skirtumu (75:79).
Rungtynės pralaimėtos rezultatu 83:80.