• Baneris_KVitrina_LVSO_Meilės lyrika_560x200  Stovyklos datos 06.13-06.17 07.11-07.15_ 07.18-07.22_ 08.01-08.05_ 08.08-08.12_

   

   

   

Šeštokų tėvai laimėjo kovą. O mūšį?

Stakliškių vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Edita Valatkienė po susitikimo su šeštos klasės mokinių tėvais, mokyklos administracija ir savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėju nutarė atsisakyti pamokų minėtoje klasėje. Šią informaciją naujienų portalui kvitrina.com patvirtinęs mokyklos direktorius Povilas Veteris teigė, kad šeštokų tėvai raštiškai kreipėsi į administraciją su prašymu įvertinti mokytojos veiksmus santykiuose su mokiniais, nes esą vaikai patiria psichologinį smurtą.

Po minėto susitikimo mokyklos administracija pradėjo tarnybinį patikrinimą, bet mokyklos vadovas iš anksto nutarė, kad mokytoja greičiausiai gaus tik nuobaudą ir toliau ugdys mokinius, tik kitose klasėse.

Šeštokų tėvai tvirtino, kad mokytoja E. Valatkienė už panašų elgesį jau buvo gavusi nuobaudą. Direktoriaus teigimu, nuobauda jai buvo skirta praeitais metais, yra panaikinta, tad jau nebegalioja.

Įdomi mokyklos vadovo pozicija leidžia daryti prielaidą, kad mokiniai gali būti mokytojų psichologiškai spaudžiami, tik mokytojai turi gerai paskaičiuoti, kada tai daryti – būtina per metus nepelnyti dviejų nuobaudų ar daugiau, nes tada gali baigtis liūdnai.

Šeštokų tėvai laimėjo savo kovą, ir, reikia manyti, E. Valatkienė jų vaikų nemokys. O ko tikėtis kitiems? Nesitiki, kad mokytojų bendruomenė toleruoja tokį kolegės elgesį ir į situaciją žiūrės pro pirštus. O gal pilietiškumo ir bendruomeniškumo sąvokos jau paseno ir tokioje šventoje vietoje kaip mokykla?

Švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas įsitikinęs, jog minėta problema bus išspręsta ir konflikto ugnis užgesinta. O kas toliau?

Taip pat skaitykite

33 komentarai

 1. belekas

  Gera ta mokytoja,kas nori mokytis.o patys pagalvokit kaip elgtis ir ką daryt su tais vaikais , jei jie kaip laukiniai, visiškai negerbia nei savo klasės draugų nei mokytojos?? Net ir mokytojo kantrybė ne geležinė ir šitą reikia suprast…

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti