Roberto Ratkevičiaus įvarčių lietus užtikrino „Birštono SC“ pergalę Alytuje

IMGP3728

Gegužės 6 d. „Birštono SC“ futbolininkai žaidė AAFF čempionato išvykos rungtynes su Alytaus „Kolegijos“ komanda. Šiose rungtynėse vėl pasižymėjo puolėjas Robertas Ratkevičius, kuris į varžovų vartus įmušė 3 įvarčius, dar prie vieno gerokai prisidėjo, o „Birštono SC“ futbolininkai laimėjo rungtynes rezultatu 4:3.

Pirmasis įvartis krito į aikštelės šeimininkų vartus po Roberto Ratkevičiaus smūgio, kurį atrėmė vartininkas, bet kamuolys atsitrenkė į varžovų gynėją ir vis tiek atsidūrė vartuose (0:1). „Kolegijos“ futbolininkai nesnaudė ir rezultatą išlygino (1:1). Tiesa, dar pirmajame kėlinyje Robertas Ratkevičius pabėgo nuo gynėjų ir nuginklavo varžovų vartininką (1:2).

Antrojo kėlinio pradžioje Robertas Ratkevičius pasinaudojo gynėjo klaida ir padidino „Birštono SC“ persvarą iki dviejų įvarčių (1:3). Bet aikštelės šeimininkai vėl atkūrė vieno įvarčio skirtumą (2:3). Kėlinio antroje pusėje aktyvusis Robertas Ratkevičius vienos atakos metu buvo pargriautas varžovų baudos aikštelėje. Teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį ir realizavo pats Robertas Ratkevičius (2:4). Bet ir tai dar nebuvo pabaiga. Iki rungtynių pabaigos „Kolegijos“ futbolininkai sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį (3:4), bet pergalę šventė „Birštono SC“ komanda.